За бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 34 652
  • 739
# 210
Първата се води "течна готварска сметана", поне доколкото знам.
Така се води, но може да се подслади по вкус. Аз лично така бих предпочела, вместо сладкарската, която ми е прекалено сладка.
Виж целия пост
# 211
Е, да то май разликата им е точно, че едната е със захар, пък другата без захар и можеш просто да си увеличиш количестото захар в рецептата. И аз имах такива терзания преди време тук в темата - бях взела готварска вместо сладкарска, но си се получи рецепата идеално.
Виж целия пост
# 212
Първата се води "течна готварска сметана", поне доколкото знам.
Така се води, но може да се подслади по вкус. Аз лично така бих предпочела, вместо сладкарската, която ми е прекалено сладка.
+ 1. ПРедпочитам да си подсладя готварската.
Виж целия пост
# 213
Течната сладкарска, която се води мисля, че има свойства да се разбива, докато готварската не може.
Виж целия пост
# 214
Течната сладкарска, която се води мисля, че има свойства да се разбива, докато готварската не може.
Точно. Тя не се разбива.
Виж целия пост
# 215
Винаги ли се осолява патладжан, когато се готви? Ако се пече цял нужно ли е? Дайте и някаква идея за манджа с патладжани, чушки, домати
Виж целия пост
# 216
Патладжанът се осолява, за да пусне горчивината.
Винаги ли се осолява патладжан, когато се готви? Ако се пече цял нужно ли е? Дайте и някаква идея за манджа с патладжани, чушки, домати
Виж целия пост
# 217
Винаги ли се осолява патладжан, когато се готви? Ако се пече цял нужно ли е? Дайте и някаква идея за манджа с патладжани, чушки, домати

Зеленчуци асорти с доматен сос
Виж целия пост
# 218
В нета срещам различна информация  колко време  трябва да се варят бурканчетата с готова лютеница, може ли да ми кажете от личен опит колко време ги варите.
Виж целия пост
# 219
За стерилизация се варят около 5 минути.
Виж целия пост
# 220
10-15 мин след завирането на водата с ключ ги варим
Виж целия пост
# 221
Патладжанът се осолява, за да пусне горчивината.
Винаги ли се осолява патладжан, когато се готви? Ако се пече цял нужно ли е? Дайте и някаква идея за манджа с патладжани, чушки, домати
Ако се пече цял на жар как се осолява, не трябва ли да е нарязан за да пусне горчилката
Виж целия пост
# 222
Винаги ли се осолява патладжан, когато се готви? Ако се пече цял нужно ли е? Дайте и някаква идея за манджа с патладжани, чушки, домати
Аз не винаги посолявам. Поне никога не е заради горчилката им - не ни горчат.
Когато пека цял, не соля разбира се. После го овкусявам.
С патладжан -
1. https://morrennaa.blogspot.com/2020/05/sabich.html
2. https://morrennaa.blogspot.com/2020/04/blog-post_82.html
3. https://morrennaa.blogspot.com/2020/03/200.html
4. https://morrennaa.blogspot.com/2020/03/blog-post_14.html
5. https://morrennaa.blogspot.com/2020/04/blog-post_23.html

С чушките и доматите - печени/пържени чушки с доматен сос.

Или мусака с печени чушки/патладжани - https://morrennaa.blogspot.com/2020/05/blog-post_10.html

Или пълнени домати. С патладжан или пък със сирена.
Виж целия пост
# 223
10-15 мин след завирането на водата с ключ ги варим

А какво означава с ключ?
Виж целия пост
# 224
Ври и кипи Simple Smile с хубави балони водата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия