ТЕМАТА НА ИБО 🤙 Ибрахим Челиккол и Демет Йоздемир в "Doğduğun Ev Kaderindir" - №67

  • 48 302
  • 736
# 150
много  искрено сладки  са двамата / момента  на нежното   щастие - в сервиза /  



  но , за жалост и скръбта  присъства
Виж целия пост
# 151
Не е първата им среща.



Скрит текст:
Виж целия пост
# 152
Фрага с бг субтитри - https://ok.ru/video/1994953394720

Засега Зейнеп търси отговора на въпроса къде е нейното място. Явно нейният дом не можа да стане безусловно сърцето на любимия мъж. Един ден ще намери отговора, сигурна съм. За мъжете вероятно е по-лесно да знаят къде е тяхното място. Мехди има един куп жени, които трябва да закриля, и понякога може да обърка личното щастие с отговорността за близките.  Ако близките са добре, и той е добре. Но когато се появи любима жена, ще трябва да намери нейното място и своето място сред планината от задължения и отговорности.
Виж целия пост
# 153
дани,  мерси
📱IG story OGMпикчерз 🎬

ᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠПроект "Твой дом - твоя судьба" стал обладателем двух премий Международного
ᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠкинофестиваля в Измире в номинациях "Лучший сценарий" и "Лучший режиссер"🏆
ᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠᅠПоздравляем!🎉

ето още един повод да се гордеем с ""нашия дом ",   към  който любовта отваря вратите , на живота  в него .  честито на творците  .

За кадром новой фотосессии

Виж целия пост
# 154
Да, ДЕК е спечелил награди за най-добър сценарий и най-добър режисьор на Межд. филмов фестивал в Измир ! Hands Clap
https://www.youtube.com/watch?v=-oDEeUEKryQ&t=5s

и нещо за настроение от любимата ми Деметка Heartpulse
https://scontent-dus1-1.cdninstagram.com/v/t72.14836-16/77325225 … 5e67fa9591bec7c05
https://scontent-dus1-1.cdninstagram.com/v/t72.14836-16/77115121 … 6bd4f06b82d5edb61


ще има акция в ТТ днес за подкрепа на сериала.
Виж целия пост
# 155
привет

 май ще има доста изненади от с.ц . интересно ми е какво ново ще предложат за емине и султан






щастливо семейство

и"' баткото'' на  али
Виж целия пост
# 156
Имаме кратко откъсче от 13 епизод. Ето го с бг субтитри - https://ok.ru/video/1999119583776

Благодаря на всички момичета за хубавите коментари, новини, снимки, всякаква информация. Чета ви с удоволствие. Kissing Heart
Виж целия пост
# 157
Имаме кратко откъсче от 13 епизод. Ето го с бг субтитри - https://ok.ru/video/1999119583776

Благодаря на всички момичета за хубавите коментари, новини, снимки, всякаква информация. Чета ви с удоволствие. Kissing Heart
Честно казано не бих искала да съм на мястото на Зейнеп. Мехди греши карайки я да живее под един покрив с Бенал. Тя много смело се разхожда по пижама😡
Виж целия пост
# 158
Имаме кратко откъсче от 13 епизод. Ето го с бг субтитри - https://ok.ru/video/1999119583776

Благодаря на всички момичета за хубавите коментари, новини, снимки, всякаква информация. Чета ви с удоволствие. Kissing Heart
Честно казано не бих искала да съм на мястото на Зейнеп. Мехди греши карайки я да живее под един покрив с Бенал. Тя много смело се разхожда по пижама😡
Hands Plus1

нямам думи, здрави нерви трябва да има: ))
Виж целия пост
# 159
дани  ,мерси за превода на откъса
егоизма   на бенал е толкова голям , че не може и да се досети , че трябва да си тръгне , ми пък се и спира ,  обръща, и наблюдава най - нагло и прекъсва превъзходните   чувствени отношения .
размечта се  за такава близост тя
Виж целия пост
# 160
Ох, и нейната ( на Бенал ) не е лесна. 😀
И за двамата с Мехди не намирам оправдание, но той повече ме ядосва.

Нямам търпение вече, измъчиха ме тези хора.
Що сериали изгледах от новия сезон, но такава двойка и такъв мъжкар няма. 😀
Керем Б. и Биркан С. са сладури, но коскоджамити Мехди уста е друго нещо. 😀
Виж целия пост
# 161
пепелче , за да не се ""сърдиш'' много на "коскоджамити Мехди уста"" ,малко забавление
https://vk.com/ibrahim_celikkol?z=video-111301309_456240230%2F54 … l_wall_-111301309
Виж целия пост
# 162
Привет Hug

Благодаря за всичко споделено в темата Flowers Bouquet

Бенал се разхожда триумфално по пижама. Такова арогантно същество, просто нямам думи.
И то точно сега , когато Зейнеп и Мехди се сближиха... горчив меден месец...
Превзе спалнята им, сега остава да отиде и да легне между тях Anguished

Зейнеп и Мехди от добрината си страдат!

Виж целия пост
# 163
Привет Hug

Благодаря за всичко споделено в темата Flowers Bouquet

Бенал се разхожда триумфално по пижама. Такова арогантно същество, просто нямам думи.
И то точно сега , когато Зейнеп и Мехди се сближиха... горчив меден месец...
Превзе спалнята им, сега остава да отиде и да легне между тях Anguished

Зейнеп и Мехди от добрината си страдат!


Подадеш пръст, а ти изедат цялата ръка...не ми се мисли какви ще ги върши и Мюжгян...тя си харесва Бенал за снаха 😡
Виж целия пост
# 164
лили , бенал много пресметливо  хитро / първо с бебето ,после със заплахата от бившия мъж/ се възползва от човечността на м и з. . има големия късмет ,че те са   интелигентни , отговорни  ,жертвоготовни , та не и посочи мехди вратата ,ами ще си съсипе ,,,жената....'' заради нея


 
да му се порадваме на лятното настроение , до като  не  ни  е ядосал и той
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия