Искам да кажа... (173) през август 2020

  • 56 278
  • 1 093
# 135
Янче, прибрахте ли се успешно?
Виж целия пост
# 136
Да, снощи. Нямахме проблеми по пътя, повечко почакахме в Унгария и Австрия, ама е разбираемо.
Виж целия пост
# 137
Привет!

Аз го карам съвсем отпускарски, нищо не правя.Smile Е, чат-пат приготвя нещо за ядене и стига толкова. Почивка съм. И то само седмица, хич няма да си давам зор.

Хубав да е денят ви!
Виж целия пост
# 138
Здравейте, днес съм малко по-добре, но все още не в норма с кръвното. Случвало ми се и преди и за целта имам изписани хапчета но не ги носех. Добре че в аптеката ми дадоха от същите и сега чакам да подействат. Обаче си бях на плаж и беше много приятно. Ползата от Ковид тук е, че има много малко хора на плажа.
Морски момичета, жалко, че морето е бурно, дано скоро се оправи!
Приятен ден и на почиващите, и на работните!
Виж целия пост
# 139
Ние там ,където ще сме има басейн,хич и до морето може да бе припаря.
Виж целия пост
# 140
Янче, тъкмо щях да ти пожелавам лек път, а вие сте се и прибрали. Бъни, дано да имате късмет с морето.
Тути, Монката харесва ли си подаръка от рождения ден?
Виж целия пост
# 141
Много го хареса Маре, носи си го на морето, прави снимки.
Малко скъпи излизат консумативите, но това си е нейна грижа;)
Към 2 лв идва една мини снимчица, с неособено добро качество;)
Виж целия пост
# 142
Здравейте! Почерпете се за голямото ми момче! 🙂Да ми е все така разбран, обичлив, но най-вече здрав! Става на 14😊.
Виж целия пост
# 143
Здрав и щастлив да е.
Виж целия пост
# 144
Жив и здрав да ти е! Много да ви радва!

Голям дъжд се изсипа. Прибрах се вътре и се опънах на леглото. Ще зяпам тв.
Виж целия пост
# 145
Жив и здрав да е младежа.
Екстра дойде дъжда,тъкмо не извеждах подвижната лудница.
Виж целия пост
# 146
Нормал, честито да е момчето ти!

И пак-дайте малко от тоя дъжд де... Ама,  ако може след около 2 часа поне,  че тамън съм си сИпала и съм в басвйна 😁
Виж целия пост
# 147
Честит празник, normal!
Да ти е здраво момчето и щастливо! Hug
Уморена съм, от работа. Това да се чува! Blush
Поздрави на всички!
Виж целия пост
# 148
Честит да е, normal! Здрав, успешен и с лек пубертет. Много хубава почерпка.
При нас преди дъжда имаше ураганен вятър.
Пържа картофи и пека поредните пилешки хапки с корнфлейск. Писна ми.
Виж целия пост
# 149
Честити да са рождениците! Здрави и щастливи!
Чета ви,но напоследък нямам какво да кажа. Нещо ме гони някаква физическа и психическа умора напоследък.
Дайте идея за служебна почерпка за през деня за около 20-25 човека,но предвид на ситуацията с коронавируса,да бъде опакована......Идея си нямам какво да бъде...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия