Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 30

  • 75 512
  • 724
# 435
Джаста Праста, и от мен честито, да растеш още мнооого, много! Щастие, любов и късмет!
И нашата бърза и малко сбирщайн вечеря,
редовното присъствие,


пържени тиквички с млечно-чеснов сос,


пържени пиперки и яйца,


любимите ми панирани сиренца


и на тая жега сладко варих, ама заради смокинките се прежалих, и те любими....
Виж целия пост
# 436
Бутер пръчици с фурми
Виж целия пост
# 437
Лабрекс как приготвяш сиренцата Blush ?
Джаста честит празник 😘
Най - вече здраве ти пожелавам! Всичко останало се постига Hug
Виж целия пост
# 438
Импровизирано бързо пиле


Пухкави питки


И любим сладкиш
Виж целия пост
# 439
Джаста, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастлива! 🌹

Шкембе чорба и содени питки по рецепта на "Супичка"

Виж целия пост
# 440
Лабрекс как приготвяш сиренцата Blush ?
Скрит текст:
Джаста честит празник 😘
Най - вече здраве ти пожелавам! Всичко останало се постига Hug

Скрит текст:
desi_099, нищо не приготвям, точно тези от снимката са ми донесени готови от Германия, защото ги харесвам, само съм ги изпържила. Иначе, когато купувам камамбер тук, режа на кръгчета с дебелина около 1,5-2 см, топя в разбито яйце или само белтък, после в брашно, пак яйце и след това в галета или корнфлейкс и пържа до порозовяване. Може и първо в брашно, после яйце и галета. Със сладко от боровинки се връзва най-добре, но и със смокиново съм поднасяла или друго, според вкуса. Просто харесвам сиренето и натюр добре го похапвам. Simple Smile
Виж целия пост
# 441
Аз съм срещала по магазините замразени такивасиренца, които леко се запържват само.
Лабрекс как приготвяш сиренцата Blush ?
Скрит текст:
Джаста честит празник 😘
Най - вече здраве ти пожелавам! Всичко останало се постига Hug

Скрит текст:
desi_099, нищо не приготвям, точно тези от снимката са ми донесени готови от Германия, защото ги харесвам, само съм ги изпържила. Иначе, когато купувам камамбер тук, режа на кръгчета с дебелина около 1,5-2 см, топя в разбито яйце или само белтък, после в брашно, пак яйце и след това в галета или корнфлейкс и пържа до порозовяване. Може и първо в брашно, после яйце и галета. Със сладко от боровинки се връзва най-добре, но и със смокиново съм поднасяла или друго, според вкуса. Просто харесвам сиренето и натюр добре го похапвам. Simple Smile
Виж целия пост
# 442
Аз съм срещала по магазините замразени такивасиренца, които леко се запържват само.
 


Тези немските са готови, но не замразени. Държа ги в хладилник, докато свършат. От замразените у нас не съм купувала. Всъщност, те са различни, но на мен ми харесват най-много точно тия:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 443
Джаста, да си жива и здрава!
Брауни с вишни

Италианска шоколадова торта с кокосов крем.

Италиански шифон шоколадов кейк, много шоколад с превъзходен вкус.

Скрит текст:
Американска рецепта за  - свежи лимонови бисквитки

Скрит текст:
https://cookwithmarcheva.blogspot.com/
Виж целия пост
# 444
Закуска.

Попрепържен патладжан - така го искат моите хора.



Джаста, да се сбъднат всички пожелания от вчерашния ден Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 445
Тайна, какви са вкусотийките от 2- та и 4- тата снимка?
Виж целия пост
# 446
Шоколадови кошнички с фъстъчен пълнеж и боровинки
Виж целия пост
# 447
Безглутенови гофрети
Със сосчета

Със сирене котидж и шарена сол

Пиле с ориз и моркови

Салата от печени чушки
Виж целия пост
# 448
Днес и ние бяхме на риболов. Риба не хванахме. Joy

Палачинки по рецепта на Merelenda
Солени с крема сирене, лютеница, шунка, кашкавал, чедър, ементал и сирене и сладки с фъстъчен крем, сладки от кайсии, сини сливи и боровинки
Скрит текст:




Виж целия пост
# 449
Улични мекици А тук с още топъл мармалад от сливи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия