Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 30

  • 75 511
  • 724
# 480
Ух, а на мен все ми се яде, ама тесто 🤣

Тайне, супер сандвичи!
Муми, винаги с отношение към сервираната храна. Цветно и вкусно.
Разбира се, следя ви и се наслаждавам на снимките. Вече разглеждам само ако съм яла. Хаха

У нас... нищо ново.

Закуска, салата, боб и кюфтета.


Закуска, ребра, салата.


Сандвичи, тлъсти маслени рогчета с каймак и сирене.


Подготовка за сладкото от смокини и един от любимите ми летни пайове със заквасена сметана, този път със смокини... и сервиран в "нова находка от втората" сервизна чиния 😍


Суши за любителите, а за нелюбителите- суши на кокал и картофена салата.


Салата, хлебчета, яйца.
Виж целия пост
# 481
Merelenda, би ли споделила рецептата за сладкиша със смокини.🍀
Виж целия пост
# 482
Домашно босилеково песто Дженовезе
Виж целия пост
# 483
Крушови целувки
Виж целия пост
# 484
Крушови целувки
Скрит текст:

може ли рецепта Simple Smile
Виж целия пост
# 485
За днес болонезе в инстантпот-а


 и мариновани за една нощ корнишони
Виж целия пост
# 486
Скрит текст:
Рибарите по света наричат с едно и също име двете приличащи си риби от различни семейства: трескоподобни хекове (подсемейство Phycinae в Същински трески) и мерлузоподобни хекове (подсемейство Мерулзови в Мерлузоподобни).
Мерлузата е европейски хек. И наистина е различна от този хек,  който се продава замразена във веригите.
Много е вкусно при всички ви! Последните 10 на дни не съм готвила, отяждам си на барбун на морето
Виж целия пост
# 487
Крушови целувки
Скрит текст:
Около 500гр нарязани круши се задушават,за да останат без течност.Пюрират се и се добавят 3-4с.л захар,малко ром и 4жълтъка.Пекът се около 20мин на 180°С.4-те белтъка се разбиват с 2к.ч. захар на смес за целувки,която се добавя върху пюрето от круши и пече на120°около 30,минути.[\spoiler]
Виж целия пост
# 488
Здравейте! Много вкусотии, много нещо сте приготвили отново...😋 Муми, тази запеканка е толкова красива 🤩 У дома днес паниран толстолоб, който ни е любима риба и вкусен крем с цедено мляко, който също много обичаме вкъщи. 🍨🥄😋 Пожелавам ви приятен летен следобед! 🌞☺️
http://---shoretner923-2RNrgns

https://---shoretner923-3b5Dfor
Виж целия пост
# 489
Merelenda, би ли споделила рецептата за сладкиша със смокини.🍀
Скрит текст:
https://vkusenden.blogspot.com/2017/09/blog-post_20.html?m=1
Това е рецептата. Вместо праскови-800 г смокини, като няколко срязани оставих за отгоре. Поръската е бисквити или:
40 г краве масло (студено, нарязано на кубчета)
40 г кристална захар
60 г брашно
Смесват се в купа, стрива се сместа с пръсти, да станат маслени едри трохи и се поръсва отгоре.
Виж целия пост
# 490
При нас днес:
БГ суши -  с шунка Joy

На детето порцията

Таратор със сметана

Безглутеново содено хлебче със семена

Домашен сладолед Страчиатела
Виж целия пост
# 491
Бутчета с ориз, картошка с лук, филета и пъпеш с грозде.И хляб.







Скрит текст:



Виж целия пост
# 492
J popi може ли рецептата за сладоледа.
Виж целия пост
# 493
не много красива, но вкусна плодова торта. С пандишпанов блат и крем с маскарпоне сметана и бял шоколад +банан и боровинки.
Виж целия пост
# 494
Разкошна е. Може ли рецептата за пандишпана? И в какъв размер форма го пече?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия