Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (101) - август 2020

  • 160 925
  • 3 498
# 405
Kleopatra94, няма нищо още от Discreet. Чакаме.
Виж целия пост
# 406
По нощите регистрирах една бележка на Милка, но не ме огря за плюшена играчка. До края на седмицата, ако не регистрирам още една за буркан, сигурно се губи?
Виж целия пост
# 407
Моята водоустойчива колонка от discreet пристигна. Куриерите са "Ин тайм". Спечелих на 5 юни.
Виж целия пост
# 408
Въпросът ми е, обаче, имат ли право да ми искат ЕГН? Когато уточнявахме получаването на ваучера, освен три имена, казаха че им трябва ЕГН за осчетоводяването му. ?

И аз забелязвам, че има само една недружелюбна в групата , обича да пише едно и също "четете си правилата" , но когато тя пита за нечии правила е изключение 😆
П.с. Подарявам отстъпка 10лв от Теленор за закупуване на аксесоар , ако някой желае .
Успех на всички и бъдете по-позитивни !
Виж целия пост
# 409
Каменица, току- що
KAMENITZA: Moje da poluchite nagradata si ot izbranata ot Vas kasa na EazyPay sled 10.08.2020g. Izvinyavame se za zabavyaneto i blagodarim za razbiraneto.
Това е за картите за 3.08.
Виж целия пост
# 410
Аз днес звънях на Каменица. Казаха ми след 20.08 да ида в Изи Пей да си взема картата.
С 50лв ваучер сме от Нимм. Щастлива съм. Каката ще наглася за 1ви клас.
Виж целия пост
# 411
Тези чужденци  го ползват  този инстаграм вместо агенция за запознанства. То през ден през два заявки за съобщения. Dizzy Face
Игри от фейсбук:
https://www.facebook.com/bambinabamboobowl/photos/a.101556891438 … ype=3&theater
https://www.facebook.com/684108255019499/photos/a.69576726385359 … ype=3&theater
https://www.facebook.com/Detskapsichologia/photos/a.486387388238 … ype=3&theater
https://www.facebook.com/janua98books/photos/a.112421098803375/3 … ype=3&theater
https://www.facebook.com/Turskistoki8/photos/a.566097570528816/9 … ype=3&theater
https://www.facebook.com/cottonmother18/photos/a.107560880835930 … ype=3&theater
https://www.facebook.com/essencesbulgaria/photos/a.1781935039766 … ype=3&theater
Виж целия пост
# 412
Звънят ли от NIMM 2 за наградите или аз трябва да се обадя някъде?
Виж целия пост
# 413
Хубаво е, че в игрите се тагват приятели, ама моите хора не искат да ги тагвам и как в такъв случай човек да се пробва във фейсбук. Защо това тагване на приятели навсякъде се задължава
Виж целия пост
# 414
Звъннаха ми от Nimm още в 11.30 за ваучер.
Виж целия пост
# 415
Здравейте, пристигнаха боите от дм скаути, някой ни ли споделил за играта на бонбони Nims, имаме опаковка един брой, подарък.
Очаквам узото от Паралия, искам много карта от ДМ, участвам с две бележки, както и с две за Емека, за старопрамен не ме огря, но не знам дали се прехвърлят за др. седмица? Честито на всички с награди.
май Спаркс пак нищо😔
Виж целия пост
# 416
Не е игра, но ако някой има желание...да попадне в кадър от филма, може да опита да стане част от него по време на заснемането на живото изпълнение на група "Жигули" от 18:00 часа на 6 август, в рамките на фестивал, провеждащ се на морската гара в Бургас.
http://radiofresh.bg/news/cinema/2020-08-04/nova-bulgarska-komed … FNQB7Elm1hCC9WO7I
Виж целия пост
# 417
Еха и мен ме има в Gliss...доколкото четох, те ще се свържат с нас до 7 ми....чакаме Simple Smile Честито и на другите
Виж целия пост
# 418
Ако случайно някоя от вас има ненужни Шел точки ( стикери за колички) моля ви пишете ми! Кампанията е до 20.09, а няма особенно големи изгледи да успея да събера за повече от една количка.
Активизирала съм всички познати да ми заделят, но никой не зарежда в Шел, за съжаление на малкия.
Точки се дават не само за гориво, но и за продукти от витрината deli to go или нещо от сорта беше. Кроасани, гофрети, хотдоци, кафе, вода. Но е скъпо, де. Моят почти 16 годишен син иска някаква количка, която се командвала с телефона Close
И моят мъж не зарежда на шел, на всичкото отгоре зарежда газ и не съм сигурна, че събира в бутилката нужното количество газ за едната точка, та мисля, че ще ми се наложи да пия кафе и вода от там (добре, че има шел срещу офиса ни). Случвало ми се е пред мен човека на касата да не си поиска точките и аз да помоля да си ги вземе и да ми ги дари Joy И не, не ме е срам, даже питам на касата дали имат "свободни", дето не са си ги взели. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 419
9 кода в Морени,6 в Каменица  и нищо ,да не говоря за КК Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия