
Отделно диалози, хумор, всичко беше супер.
Който не го е гледал навремето, може би не трябва сега, не знам, макар че на мен и сега ми доставя удоволствие.
Апропо - Кари и тогава не ми харесваше как я обличат, колкото и да се пънеха образът й да е модна икона. Твърде раздърпано и еклектично за моят вкус.

Прителки на малката ми сестра ( 16-7 г. ) го гледат и го харесват.
Сериала ще си остане класика, другото е въпрос на вкус...
Ето я дизайнерката, само от един поглед на човек може да му стане ясно за някои от по-шантавите визии на Кари

Тъкмо онзи ден приключих хилядното поред гледане на сериала и още ми е тъжно, че свърши.Заобичах ги още повече героините. Винаги съм била за Кари, най близко е до моята душевност, но сега преоткрих Саманта. Най-големият хумор и изобщо смешните, абсурдни ситуации ги внася тя.
Преоткрих и Крис, много харесвам Джейсън,но тук си е малко дечко, а Крис и какъв глас има..
Сериалът е любим на милиони жени с темите които засяга - любовта, приятелството, хубавите мъже-проблемите които ни създават...

Някой като ми каже, че не го е гледал или че не харесва сериала съм така


Споделям напълно усещанията ти! Превъртам го сигурно всяка година - много ми лек, разтоварващ, забавен, с една дума - приятен! Саманта е уникална скица! Кари и на мен ми е най-близка и я намирам за най-балансирана - някаква съвкупност, взела по малко от останалите 3. Джейсън е симпатичен, особено в рекламата с водката





Не се сещам в момента за по-красива жена
Дано става дума за ужасен грим, а не корекция някаква неадекватна!




