Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво означава "АД" в контекста на разговор?
Какви са мненията за цезаровото сечение и обръщането на бебето?
Кои са препоръчителните магазини за бебешки стоки в София?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво означава "АД" в контекста на разговор?
-
Какви са мненията за цезаровото сечение и обръщането на бебето?
Мненията относно цезаровото сечение и обръщането на бебето варират. Някои майки споделят своите лични преживявания, като подчертават важността на консултациите със специалисти и изслушването на техните препоръки. Има различни гледни точки относно предпочитанията за начина на раждане, като се подчертава значението на информираността и вземането на решения, които са най-добри за майката и бебето.
-
Кои са препоръчителните магазини за бебешки стоки в София?
-
Каква е цената на ВИП стая в Шейново?
-
Каква е цената на извличането на стволови клетки от пъпната връв?

. И сътветно следващите 2-3 дни да не ходи на детска градина, да я наблюдаваме....засега всичко е ок
, но на нас не ни се е случвало подобно нещо и преживяването беше ужасно....
Стискам палци всичко да се размине и да се успокоиш по-бързо, защото трябва да мислиш и за бебето.



Знам че има много време ама пусти ентусязъм... Много ми се иска бебка да е на изключително кърмене и за това съм се насочила да раждам в св. София (нали е болница приятел на детето). Някой знае ли с какво ще ми хранят бебка докато ми дойде кърмата, че има шанс и секцио да родя?!
! Имаше и по-евтини, но ми се сториха много меки! Цвети, какъв е матрака на Ран? Мекичък ли е или от по-твърдите?
ничка-на теб сигорно не ти е до шега ,но много ми се иска да те успокоя и развеселя-стискам палци да сте добре и двечките 

Качих снимка в албумчето - само че нашата е оранжева.
