Къде в Пловдив??? тема - 87

  • 35 976
  • 737
# 390
По Пешеходния мост съм виждала детски варианти с картинки.
Виж целия пост
# 391
Моля за препоръка относно курс за подготовка на сертификат за Кеймбридж /САЕ.
Виж целия пост
# 392
Здравейте. Може ли да ми препоръчате заведение за семейно тържество в района на Гранда?
Виж целия пост
# 393
Здравейте. Може ли да ми препоръчате заведение за семейно тържество в района на Гранда?
Гало Неро или Пикантино (кухнята и цените са сходни, Пикантино е с по-хубава външна част, Гало Неро - с по-просторна вътрешна). Торо Гранде също е добро, но музиката ми идва силна.
В края на Капитан Райчо е Метаморфози, кухнята е много добра, цените - неоправдано високи, според мен.
Райя също не е далеч и е с традиционно добра храна.
И, разбира се, Даяна на Форума.
Все пак, зависи колко души сте, има ли малки деца ...
Виж целия пост
# 394
Много благодаря за отговорите за Капана фест. И пак с въпрос. Спешен. Simple Smile
Къде продават детски маски от плат, за момче по възможност шарени. За 7 годишен става дума. Мога да поръчам, но не ми се плащат доставки. Сигурно на много места има, но не съм обръщала внимание, че не ми бяха належащи. Много е важно да са с картинки Simple Smile
Кауфланд и ДМ.
Виж целия пост
# 395
Момичета, някой с мнение за р-нт Малкия Париж на ул.Младежка?
Виж целия пост
# 396
Скоро не съм ходила, но преди време кухнята беше много добра. Мисля, че е на същия собственик като на "Атлас".
Виж целия пост
# 397
Здравейте, моля препоръчайте ми майстор за телевизори(плазми), ако е в района на Смирненски още по-добре!
Виж целия пост
# 398
Момичета, някой с мнение за р-нт Малкия Париж на ул.Младежка?
Чуден е, на нас ни харесва.
Виж целия пост
# 399
Моля дайте препоръки за треньор по плуване във плувен комплекс Вси.Искам да запиша сина си , който е на 10 години,но те са няколко треньора и се чудя при кой....
Виж целия пост
# 400
Моля дайте препоръки за треньор по плуване във плувен комплекс Вси.Искам да запиша сина си , който е на 10 години,но те са няколко треньора и се чудя при кой....
Ние сме при Мила и сме много доволни!
Виж целия пост
# 401
Моля дайте препоръки за треньор по плуване във плувен комплекс Вси.Искам да запиша сина си , който е на 10 години,но те са няколко треньора и се чудя при кой....
Моят син е при Атанас Кръстанов.
Виж целия пост
# 402
Моля дайте препоръки за треньор по плуване във плувен комплекс Вси.Искам да запиша сина си , който е на 10 години,но те са няколко треньора и се чудя при кой....
Моят син е при Атанас Кръстанов.
Доволна ли сте от Атанас Кръстанов.Неговите часове ме устройват и той е единият от списъка ми.Млад ли е,държи ли строго децата?
Виж целия пост
# 403
Писах Ви на ЛС.
Виж целия пост
# 404
Момичета, предупреждавам, че участъкът между Пешеходния и Герджика от страната на Четвъртък пазара вече е Синя зона.
Има поставени табели, не виждам елечетата да обикалят, но съм сигурна, че до дни хората ще изпищят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия