Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 67

  • 61 727
  • 768
# 255
Някой случайно да го е пробвал?
Виж целия пост
# 256
Biotrade Pure Skin Ексфоалиращ тоник - ок.19лв, много икономичен.
Виж целия пост
# 257
Ензимният пилинг с папаин на Балея:
Виж целия пост
# 258
Този на Балеа май вече не се предлага?
Виж целия пост
# 259
Да, този на Балеа не го срещам отдавна. Аз съм доволна от този. Под 10лв е, под формата на гел, ексфолира чудесно и не дразни кожата. Леко затопля. Знам го от групата, имаше го в Лили, но нещо не го намирам в сайта им.
Виж целия пост
# 260
Има го и в магазини Зоя
Виж целия пост
# 261


raja_nikol От два месеца използвам преуош метода, защото през лятото косата ми е много суха. За измиване и маска с отмиване, както и финиш използвам продуктите на Doori. Косата ми не изглежда особено свежо, когато използвам други продукти и съм открила, че най-добре й действат другите продукти, когато се нанасят преди измиване.

На мокра коса нали? И колко време? Как не съм се сетила досега, толкова отворени маски имам из къщи....
Виж целия пост
# 262
Бюджетен ензимен пилинг има на Здраве Акне стоп, но не съм го пробвала. На Балеа отдавна не съм го виждала и аз.
Виж целия пост
# 263
Аз го правя на суха коса. В момента се прибрах от плаж и си сложих двете маски на Garnier hair food + няколко вида олиа. Мисля да стоя поне 2 часа. След това измивам с шампоан, слагам маска, изплаквам, топлинна защита и оформям със сешоар.




raja_nikol От два месеца използвам преуош метода, защото през лятото косата ми е много суха. За измиване и маска с отмиване, както и финиш използвам продуктите на Doori. Косата ми не изглежда особено свежо, когато използвам други продукти и съм открила, че най-добре й действат другите продукти, когато се нанасят преди измиване.

На мокра коса нали? И колко време? Как не съм се сетила досега, толкова отворени маски имам из къщи....
Виж целия пост
# 264
И аз на суха коса от храните, но май е по-добре да е поне малко влажна. Ей така с ръце да се понамокри малко.
Днес си купих това нещо на Pantene, някой ползвал ли го е? Харесвам продукти без отмиване.
https://shop.lillydrogerie.bg/uk-mirak-l-100ml
Виж целия пост
# 265
За обем ли е? Ще чакам отзиви, харесвам продуктите на Пантен
Виж целия пост
# 266
Не е за обем, за сгъставане пише. Предполагам, не сгъстяване посредством придаване на обем.
Виж целия пост
# 267
Звучи ми по - реално от никнене на нова коса за тия пари 🤔
Виж целия пост
# 268
Ми като го пробвам, ще кажа обем ли прави. От едно ползване няма да ми поникне коса, та ако все пак никнене са имали предвид, ще почакам преди да разкажа. Grinning
Виж целия пост
# 269
Като гледам състава биотин и полезните екстракти са към края. Но пък алкохола и кофеина са в началото, така че ще се разбудят спящите косъмчета със сигурност Grinning
Ще чакам да споделиш мнение след по-дълга употреба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия