СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - тема 12

  • 58 388
  • 745
# 120
Здравейте момичета, моля за съвет. Първи ден от последен цикъл на 16.08, предполагаема овулация на 31.08 / не е засеченА с тест/. Цикъл на 28/29 дни. Трябваше да ми дойде на 14-15.09 направих няколко теста с много много бледа втора черта след което на 19.09 пуснах ЧХГ и стойността беше 99.31 днес 21.09 повторен тест със стойност 328/пуснати по едно и също време на деня / според вас резултата нисък ли е? Миналата година декември имах диагноза кухо яйце и сега ми е доста притеснено .

ЧХГ расте перфектно, така че засега всичко изглежда нормално. И явно си била с късна овулация и при първия тест може и да не си имала закъснение все още. Но затова се гледат двете стойности една спрямо друга(а не просто една стойност самостоятелно), които са ти идеални.
Виж целия пост
# 121
Здравейте момичета, моля за съвет. Първи ден от последен цикъл на 16.08, предполагаема овулация на 31.08 / не е засеченА с тест/. Цикъл на 28/29 дни. Трябваше да ми дойде на 14-15.09 направих няколко теста с много много бледа втора черта след което на 19.09 пуснах ЧХГ и стойността беше 99.31 днес 21.09 повторен тест със стойност 328/пуснати по едно и също време на деня / според вас резултата нисък ли е? Миналата година декември имах диагноза кухо яйце и сега ми е доста притеснено .

ЧХГ расте перфектно, така че засега всичко изглежда нормално. И явно си била с късна овулация и при първия тест може и да не си имала закъснение все още. Но затова се гледат двете стойности една спрямо друга(а не просто една стойност самостоятелно), които са ти идеални.
Благодаря много за мнението Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Здравейте, момичета!
Аз много се чудя 7-8 дни след овулация дали има смисъл да пускам ЧХГ, че на 9-тия ден ми предстои изследване с упойка, което не мога да отложа, но поне да настоявам за по-щадяща такава Thinking
Виж целия пост
# 123
Всичко е индивидуално. При мен на 8- я ден отчете 8.55.
Виж целия пост
# 124
Здравейте, моля за вашето мнение в петък 19.09  9ти ден след трансфер ЧХГ 331, днес 2532, как расте?
Виж целия пост
# 125
Може да се види на ехограф щом е над 1500
Виж целия пост
# 126
Здравейте! На 20ти си направих кръвен тест беше 38.210 минаха 5 дни и пак отидох
резултата беше 644.900 , но пише небременни. попитах на рецепцията и казаха ,че има бременност ,но все още се съмнявам  според вас стойностите показват ли бременност? благодаря 🙂
Виж целия пост
# 127
Лидия, да, показват!
Добре се вдига хормонът! Simple Smile
Не знам колко ти е закъснението, но скоро трябва да се види и на ехограф. Simple Smile
Виж целия пост
# 128
Здравейте мамита искам да попитам при тоЗи резултат какво означават закаснява ми с осем дена и днес направих кръвен тест

Туморни маркери
Test (profile) name   Flag   Result   Measurement   Reference range
total hCG ( общ бета ЧХГ )      <0.200   IU/L
Виж целия пост
# 129
Здравейте мамита искам да попитам при тоЗи резултат какво означават закаснява ми с осем дена и днес направих кръвен тест

Туморни маркери
Test (profile) name   Flag   Result   Measurement   Reference range
total hCG ( общ бета ЧХГ )      <0.200   IU/L

Отрицателен резултат.
Виж целия пост
# 130
Здравейте момичета това са ми резултатите на 9 ден след трансфер на 2 ембриона, та въпроса ми е дали е нормално за 2 или са повече от два, защото лекаря ми каза,че има вероятност единият да се раздели на две...
Виж целия пост
# 131
Здравейте! Днес отново бях на кръвен тест и резултата беше 4278. Още не съм ходила на ехограф, защото ме е страх да не направят нещо на плода и ще изчакам да мине малко време. Въпросът ми е на този резултат г/д на коя седмица отговаря и още един въпрос ме измъчва ако е извън маточно чхг покачва ли се ,защото нямам симптоми на бременност като гадене,умора и тн.. Извинете ме за дългия пост благодаря предварително🙂
Виж целия пост
# 132
При резултат като твоя задължително се ходи на преглед,няма със сигурност да навреди на плода.Щом нямаш кървене и болки при тези високи стойности,изобщо не трябва да мислиш за извънматочна. Защо не отидеш на преглед?
Виж целия пост
# 133
Нищо няма да му стане на плода от ехографа.
Виж целия пост
# 134
Здравейте момичета, как ви се струват тези резултати  ЧХГ- 12 ден - 131,80,днес 14ти ден - 256,90, трансфер на 2 ембриончета на по 8 клетки на 4ти ден
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия