На пазар във Варна - тема 59

  • 38 057
  • 740
# 195
Къде в града мога да намеря чугунени тигани?
Аз си купих от Айко, турски чугунен, Lava e марката. Доволна съм, пека без мазнина тиквички, патладжан и червен пипер за кьопоолу. Минуса за мен е, че малко трудно се почиства.

Колко см е в диаметър? Емайлиран ли е?

Въобще не излиза да имат чугунени тигани, нито марката Lava.

Вижте в сайта им, в категория- за кухнята-готварство-тигани, в момента са намалени на 19.9лв, чугунени грил тигани, аз имам точно такъв.
Виж целия пост
# 196
Миналата седмица ми изпраха дивана от Цвети фреш. Имаше ваучери в Грабо, но аз директно звъннах на телефона на фирмата. Човекът ми даде същата цена както ваучера и работи много добре. Диванът светна.
Виж целия пост
# 197
Аз съм ползвала Тайпан за пране на килим. Доволна.
Виж целия пост
# 198
Пуснаха ни в пощенската кутия това. Явно ще са тези магазините на SweetPlus вече. Извинете за лошата снимка.

Виж целия пост
# 199
Продуктовия им каталог е чудесно направен.

Аз още не мога да им простя, че спряха със сушените плодове.
Бяха просто прекрасни .

Онзи ден през колата видях този на Атанас Москов - наистина е огромен .
Виж целия пост
# 200
На мен този в Трошево ми е на две крачки, което не е много добре...
Виж целия пост
# 201
Къде в града мога да намеря чугунени тигани?
Аз си купих от Айко, турски чугунен, Lava e марката. Доволна съм, пека без мазнина тиквички, патладжан и червен пипер за кьопоолу. Минуса за мен е, че малко трудно се почиства.

Колко см е в диаметър? Емайлиран ли е?

Въобще не излиза да имат чугунени тигани, нито марката Lava.

Вижте в сайта им, в категория- за кухнята-готварство-тигани, в момента са намалени на 19.9лв, чугунени грил тигани, аз имам точно такъв.


Аз търся обикновен, не грил. Благодаря
Виж целия пост
# 202
Гледам в Грабо ваучери за пране на килими -
Кой ще ми препоръчвате Тайпан Трейд или Силвест ? Макар че повече клоня към вторите, тъй като видях че предлагат и почистване на матрак .
Силвест
Виж целия пост
# 203
На мен този в Трошево ми е на две крачки, което не е много добре...
Махнаха на Хунияди обаче, за нас по-добре че бяхме зачестили...
Виж целия пост
# 204
Определено аутлета на Атанас Москов е супер зареден и има нови аетикули(поне аз не съм ги забелязала във този на Хуняди) Има ядки, брашно от лимец и всякакви такива пособия,за който го вълнува. 😊
Виж целия пост
# 205
Мерси за препоръката за Васко (ВиК)! Дойде снощи човека и за смешни пари ми отстрани сериозен проблем.
Виж целия пост
# 206
Харесах си тази кана Брита

Някой виждал ли е в града по магазините или да поръчвам на сляпо?
Виж целия пост
# 207
Миналата седмица ми изпраха дивана от Цвети фреш. Имаше ваучери в Грабо, но аз директно звъннах на телефона на фирмата. Човекът ми даде същата цена както ваучера и работи много добре. Диванът светна.

Изпуснала съм !
колко беше цената за единично място диван ? Да взема да им се обадя да ги пробвам на ниските цени дали ще изперат един диван и няколко стола.
Виж целия пост
# 208
6 лв на място (седалка + облегалка). Момчето разпъна дивана, мина от всички страни, не се жали.
Виж целия пост
# 209
В тези магазини на SweetPlus освен сладки продукти има ли и други храни?Този на Радост ми е удобен,но съм си наложила забрана за посещаване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия