На пазар във Варна - тема 59

  • 38 060
  • 740
# 300
Не е пазарски въпрос,  но -
Търся пейнтбол забавление около Варна, без Картинг пистата, защото не позволяват под 16г, а рожденичката ще е на 15.
Виж целия пост
# 301
Игрище за пейнтбол няма ли на Харамията? Сякаш съм мяркала нещо там.
Виж целия пост
# 302
Срещу Харамията Петрол е точно е пейнтбол игрището....доста голямо е.
Виж целия пост
# 303
Магазин за модерни мъжки часовници търся. Някой има ли наблюдения?
Виж целия пост
# 304
Класик срещу Св. Никола, Димов малко по-нагоре, Морска гара.
Виж целия пост
# 305
Кажете ДМ има ли в Делта планет мол?
Виж целия пост
# 306
Кажете ДМ има ли в Делта планет мол?

Има, на -1 май се падаше.
Виж целия пост
# 307
Класик срещу Св. Никола, Димов малко по-нагоре, Морска гара.
Блу, за тези се сетих. Чудех се няма ли някакъв среден вариант, защото не знам ще мога ли да си позволя часовник от тези магазини.
Виж целия пост
# 308
Виж на Червения площад Варжабедян за часовник.
Виж целия пост
# 309
Да препоръчате добър ортопед травматолог за Варна ? Вече 2месеца имам болки в стъпалото на възглавничките,май съм направила травма след едно бягане с кофти маратонки и искам да си направя преглед,благодаря !
Виж целия пост
# 310
Доктор Момчил Георгиев, ако успеете да се вредите. Препоръчвам с две ръце и екипа в Майчин дом също- Магунски, Ганчев, Савчев. Работят и по ЗК.
Класик срещу Св. Никола, Димов малко по-нагоре, Морска гара.
Блу, за тези се сетих. Чудех се няма ли някакъв среден вариант, защото не знам ще мога ли да си позволя часовник от тези магазини.
Тогава и Фешън Дейс е вариант. Правят добри промоции, на късмет е. Paul Hewitt и Скаген имат модели на поносими цени.
Виж целия пост
# 311
Доктор Момчил Георгиев, ако успеете да се вредите. Препоръчвам с две ръце и екипа в Майчин дом също- Магунски, Ганчев, Савчев. Работят и по ЗК.

И аз ги препоръчвам същите.
Виж целия пост
# 312
Момчил Георгиев и от мен.
Часовници в Гранд мол на минус две .Много марки и избор има.И на нулата има два магазина и едно островче.
Виж целия пост
# 313
Щандовете са на alltime.Bg
Виж целия пост
# 314
В крайна сметка в Класик имат някакво намаление, та прилични марки са с една идея по- достъпни.
Далеч е от темата, но може на някой скоро да му трябва инфо. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия