Още пясъкът е по краката, а ДЕВЕТИ чука на вратата

  • 35 973
  • 732
# 435
Алексче, тук също да честитя празника на прекрасното момиче! Two Hearts
Няма ни ги мненията от тогава в отчетните, защото имаше някакъв бъг във форума и специално в отчетните не можаха да възстановят всичко, сигурно ги има от периода, от както са ни били по около 10 месеца. Ех, колко приятно ни беше и в септемврийската тема, съпричасност, сърдечност и смях. Въобще на мен много ми върви на прекрасни хора в темите, в които пиша  Hearts
Виж целия пост
# 436
Честита да е, Александра, много здраве на всички ви!
Моят пък си е непукист, обаче се оплаква от училището - "щото като ми се хвърля на врата (някакво момиче), направо ми цепи гръкляна" Joy
Да му имам проблемите на убавеца, иначе му било приятно (така ми съобщава за новото си гадже).
Виж целия пост
# 437
Александра, честита да е твоята рожденичка, късмет, здраве и  мъдрост и пожелавам! Flowers Hibiscus  Да почерпя и аз за моята!

Кураж и дух за тъгуващите! Hug
Виж целия пост
# 438
Честито на празнуващите деца, да са здрави преди всичко!
Виж целия пост
# 439
Честито на рождениците, да са здрави, усмихнати и спокойни!
Виж целия пост
# 440
Да са ви живи и здрави красавиците! Много успехи и верни приятели!
Виж целия пост
# 441
Перличке и Алекс, честити да са ви децата! Да са живи и здрави най-вече! Да са щастливи!

Алекс, какво стана със сватбата на черния дявол? Grinning
Виж целия пост
# 442
Перличке и Алекс, честити да са ви децата! Да са живи и здрави най-вече! Да са щастливи!

Алекс, какво стана със сватбата на черния дявол? Grinning
Охх ами за съжаление не се получи Sad ММ я доведе в Сф при мъжа, уж изследвахме прогестерон,  всичко точно навреме, обаче той не беше много впечатлен, и се разхождали като добри приятели. Решили да направят изкуствено, обаче предния ден друго куче я напада в гръб, без големи наранявания, но достатъчно за да не могат да направят заплождането. Та така, ще видим напролет. Иначе имах няколко човека, които чакаха, и двамата родители са с родословия, щеше са стане лесно после. Но така е трябвало да стане.
Виж целия пост
# 443
Да са здрави рождениците и да имат вълнуваща и пъстра младост! Късмет!🍀
Виж целия пост
# 444
Алекс, жива и здрава да е госпожицата❤
А каква порода е кучето? Сигурно съм изпуснала, когато си казала.
Дринче, гуш❤
Виж целия пост
# 445
Дрина, добре завърнала се! Hug

Алекс, Перличке, честит рожден ден на момичетата ви! Flowers Rose BalloonBirthday Нека бъдат щастливи, успешни и да постигат целите си с лекота! Нека в живота им да има много красота и доброта! Да бъдат здрави!
Виж целия пост
# 446
Честити да са рождениците, да растат здрави и щастливи!
Виж целия пост
# 447
Честито на девойките! Да са здрави и с късмет!
Виж целия пост
# 448
Ха, още една двойка астрални близнаци! Здрави и спокойни! Честито и на майките - все си мисля, че те имат повече основание да празнуват!
Виж целия пост
# 449
Перличке, да е здраво и щастливо хубавото ти момиче! Да се радва на живота и да постига мечти! Весел празник и на теб!  Heartbeat
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия