Изпитани сайтове за парфюми - 31

  • 56 543
  • 716
# 570
За каръците като мен, които си обезглавиха Оцелота, както и за други любители (как предвидливо си запазих капачката!)
https://makeup.bg/product/330367/
Виж целия пост
# 571
За каръците като мен, които си обезглавиха Оцелота, както и за други любители (как предвидливо си запазих капачката!)
https://makeup.bg/product/330367/
И ЕДТ има, поръчах си него.
Виж целия пост
# 572
Joy Искрено се разсмях на споделените  проверки на Боис Доре. Благодаря ви, момичета, оправихте ми вечерта. Grinning
Преди 15-тина минути си пръснах от Монтала и от мострата, ами екстра си е, не знам защо го усетих толкова различен днес. Ван Клийф също е страхотен, много нетипичен и странно привличащ парфюм, остава и да е траен. Heart Eyes Тествала съм го само на блотер досега и се задържа над 4 дни, чак половинката отбрляза, че все още се усеща. Bowtie В заключение- отново съм много доволна от Парфимо!
Виж целия пост
# 573
Скрит текст:
За каръците като мен, които си обезглавиха Оцелота, както и за други любители (как предвидливо си запазих капачката!)
https://makeup.bg/product/330367/
И ЕДТ има, поръчах си него.
Ще разкажеш после какъв е едт.
Виж целия пост
# 574
Днес явно ме преследва сайта на makeup.bg Smiley
Първо сутринта ми излезнаха някакви реклами, които ме подсетиха да потърся за един парфюм, който след малко ще споделя. По-късно, четох за сайта тук в темата ни, а вечерта жена ми ме пита - имаш ли нещо от мейк, че от там ще купувам неща, а и май някакъв твой парфюм за заредили. Питам кой и се оказа, една препоръка от моето добро приятелче mileniak Wine Glass
Става дума за този -  Charriol Infinite Celtic Ultimate for men / https://www.fragrantica.com/perfume/Charriol/Infinite-Celtic-Ultimate-52463.html
Като видях, че има и тестерен вариант, не чаках втора покана на тази цена. Лудостта ми за миг набра висини, хем уж си бях обещал да не купувам на сляпо много Smile
И не само това, че добавих и тестер с капачка на този - Charriol Eau de Parfum Pour Homme / https://www.fragrantica.com/perfume/Charriol/Charriol-Eau-de-Par … -Homme-18054.html

Явно съм изглеждал въодушевен, защото жена ми ме пита - а какви са тези парфюми, че така ги искаш и им се радваш? Ми не знам, връщам - надявам се хубави Satisfied
В следващия момент, тя си избра тестер на този Infinite Celtic For Women Charriol / https://www.fragrantica.com/perfume/Charriol/Infinite-Celtic-For-Women-49541.html

Та, като дойде ще споделя за дамския - очаквам да е нормална, хубава, модерна секси хитачка. За мъжките нямам и грам съмнение, че са чудесни.
Виж целия пост
# 575
Я, как стана дума за Charriol. Great minds....ко беше там 😂
Наскоро по някакви супер случайни невeдоми пътища (често се случва, докато чета за един или друг парфюм) попаднах на Charriol EDP и го намерих наличен в makeup. Страхотна находка!!!! Класен, сложен, леко балсамов, фино флорален, супер покупка се оказа. И много хубава бутилка с пръстен (който може да си се носи на ръка) на гърлото
Виж целия пост
# 576
Добра ли е цената за този шампоан
https://makeup.bg/product/440708/
Виж целия пост
# 577
Добра ли е цената за този шампоан
https://makeup.bg/product/440708/
Да,взимала съм го от Нотино за 14-15лв най-ниска цена. За 300мл.
Виж целия пост
# 578
Дойде ми Mon Bloom , нищо общо с първия Мон, съжалявам че го поръчах.
Виж целия пост
# 579
Я, как стана дума за Charriol. Great minds....ко беше там 😂
Наскоро по някакви супер случайни невeдоми пътища (често се случва, докато чета за един или друг парфюм) попаднах на Charriol EDP и го намерих наличен в makeup. Страхотна находка!!!! Класен, сложен, леко балсамов, фино флорален, супер покупка се оказа. И много хубава бутилка с пръстен (който може да си се носи на ръка) на гърлото
сред останалите шариол, които са интересни също, Charriol EDP  е страхотен парфюм, подкрепям изцяло, много ми прилича на на grain de Soleil на фрагонар.
Виж целия пост
# 580
Дойде ми Mon Bloom , нищо общо с първия Мон, съжалявам че го поръчах.
Защо? Аз пък го харесвам за пролетта и ранното лято. Има свежест в него, нетипична за класическия вариант, но базата си е същата, поне при мен. Вярно е, че сега не е най-подходящото време за него.
Виж целия пост
# 581
Преди 15-тина минути си пръснах от Монтала и от мострата, ами екстра си е, не знам защо го усетих толкова различен днес. Ван Клийф също е страхотен, много нетипичен и странно привличащ парфюм, остава и да е траен. Heart Eyes

Ти ако пътуваш отдалеч, меткат те по разни камиони и баничарки, също ще се чувстваш като парцал и няма да си в най-добрата си форма. Grinning
Та те така и с парфюмите, затова си го усетила различен. Grin
Виж целия пост
# 582
Хайде на безплатната доставка в Нотино
https://www.notino.bg/kozmetika/kozmetika-za-lice/krem-za-litse/ … _kremy-doprava%7C
С кремове, обаче. 😝
Вкъщи ми се смеят вече с тая безплатна доставка... Харесам си нещо някъде за 50-60 лв и "оф, чакай да купя нещо за още толкова, че да ми е безплатна доставката" щото е безплатна над 99 лв (примерно) Satisfied Амииии... пресметлива и спестовна жена съм, какво! 😁
Виж целия пост
# 583
Ами гъделче си е! И аз много мразя да плащам доставка, особено, ако е над 5 лв. (Брасти, примерно) Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 584
Проверката на парфюми по бачкод е абсолютно невалидна. Преди години може и да са били прецизни с инфото, но днес компаниите си правят каквото пожелаят и кодовете по-скоро дезинформират и объркват, отколкото да "казват" нещо. Повторението на всеки 10 г. е само пример.
Ето, тук в темата се доказа, аз също се убедих лично. И да си внушиш, че държиш в ръце антика, е тъжно и глупаво... Освен че помрачава радостта, е и несправедливо към търговеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия