Изпитани сайтове за парфюми - 31

  • 56 537
  • 716
# 645
Ами да Simple Smile  нещо такова го водят. На мен ми е свръх интересен. Няколко човека от тук го имат, има няколко коментари назад в темата. Някой ако сподели нещо или допълни би било супер.

P. S. : тук ще изтрият тези мнения.. трябва да се преместим в правилната тема.

Благодаря Jollie и Deetron.. айде и аз да остана по-назад, се метнах на bandwagon-a с Афнан Wink

А по-рано сутринта и Парфимо уважих с два Ермеса и още няколко дреболийки.

Днес чакам и от Мейкъп..

Мда, парфюмната диета трая няма и два месеца Wink

Но пък междувременно видях няколко дъна, а и цялостно съм слушкала, така че ми се полага Bowtie
Виж целия пост
# 646
Ая,да,и аз пъроначално това открих само,налично е в сайтовете,един от по-популярните и продаваеми продукти на марката и ми се доближава до описание на визията:))..ох да гърмя освен едно,днес ще умувам!
До скоро не беше наличен, опитвам се да го поръчам от половин година.
Виж целия пост
# 647
Здравейте, някой дали е виждал по сайтовете този парфюм.
https://www.fragrantica.com/perfume/DSQUARED-/She-Wood-3552.html
Благодаря ви.
Виж целия пост
# 648
Здравейте, някой дали е виждал по сайтовете този парфюм.
https://www.fragrantica.com/perfume/DSQUARED-/She-Wood-3552.html
Благодаря ви.

тук: http://-spam292-/index.php?route=product/product&path=59_204 … p;product_id=8486

Надявам се да съм полезен.Simple Smile
Виж целия пост
# 649
Аз чакам наличност в любимия ми онлайн магазин на Ristretto cafe intense Montale. Казаха, че до 18 дни ще го имат и преглеждам сайта по 15 пъти на ден, да не изчезне мигновено Simple Smile

До тук от всичко придобито в последните седмици нищо не мога да нося и в крайна сметка съм ароматно незадоволена все още.
Виж целия пост
# 650
Хайде и аз на влакчето за Afnan - a. Помня на Deetron описанието отпреди, сега четох и Босилка и....колко му трябва на човек 😂
И като стана дума За човека, ето това бонбонче получих от тях ❤️ Не знам дали си въбразявам, но на първо пръс нещо смътно ми напомня Noir Extreme TF и This is love Zadig & Voltaire 😳 Което, разбира се, е супер!
Виж целия пост
# 651
Tuali , ще се радвам да споделиш как се държи в това време.

на каква цена го взе?
Виж целия пост
# 652
Ами,и аз се качих на Afnan expressa ,да не ме хвърли само мъжо от него в движение:)))
Виж целия пост
# 653
Tuali , ще се радвам да споделиш как се държи в това време.

на каква цена го взе?

Превъзходната цена от 47лв, около 51лв с доставката. Сега редактирах горния пост. Не само Noir Extreme напомня, а This is love, даже много повече на втория... Но като се има предвид, че This is love е по-новия от двата, кой ли от кого е преписвал 😀 Освен, ако и Want Pink Ginger не е вдъхновен от нещо друго... Като понося повече, ще пиша в другата тема.
Виж целия пост
# 654
Afnan имат и  много, много добро мъжко изпълнение  - Afnan Supremacy Silver.
Виж целия пост
# 655
За трети, или четвърти път поръчам отливки от brasty, доволна съм - сега беше с безплатна доставка (2*10 ml + 1*2 ml) + код. Едната отливка, обаче, стана причина да поръчам тестер (от другаде). Ако някой се интересува- линк:
https://www.parfimo.bg/hermes-kelly-caleche-eau-de-toilette-za-j … ni-100-ml-tester/ - 86 лв., с кода става 75 лв.
Виж целия пост
# 656
Аз чакам наличност в любимия ми онлайн магазин на Ristretto cafe intense Montale. Казаха, че до 18 дни ще го имат и преглеждам сайта по 15 пъти на ден, да не изчезне мигновено Simple Smile

До тук от всичко придобито в последните седмици нищо не мога да нося и в крайна сметка съм ароматно незадоволена все още.

Тук може без чакане : http://-spam292-/index.php?route=product/product&product_id= … 5&search=cafe
Виж целия пост
# 657
Ами,и аз се качих на Afnan expressa ,да не ме хвърли само мъжо от него в движение:)))

Момичетата в Елинор днес бяха супер учудени.. Казват едвам го заредихме и някакъв небивал интерес има към него. Смятайте, щом аз отидох в обедната почивка да си го взема моя Bowtie Сладка лудост е това нашето Wink

Между другото, другият от двойката (Mistraal of Trust) на мен силно ми напомни на Tuscan Leather.

Пробвах и Supremacy, който се коментираше сутринта в другата тема (пак там драснах и аз моите 5 стотинки по въпроса Wink )
Виж целия пост
# 658
Момичета, търся си тази красота :


къде мога да го намеря он лайн, а ако е и с промоция още по-добре ? Търсих в makeup , но там го няма...
Виж целия пост
# 659
Парфюмът е още много нов и аз го чакам някъде. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия