Халит Ергенч и Бергюзар Корел - нови проекти на актьорите след "Ти си моята родина" - 39 тема

  • 39 991
  • 736
# 180
Привет Hug

Благодаря за споделеното Gift Heart

Много е красива и стилна Хюля в тази роля! Прическата и белите коси, тоалета... всичко е прекрасно!
Властна и студена тук, а в действителност е толкова слънчева Simple Smile
Гледала съм я в Дила , такива роли ѝ отиват.

За съжаление не видях разходката на Ирем, защото клипчето вече го няма или е група, в която не членувам?...

Виж целия пост
# 181
Влюбена съм в тази къща. Heart












Виж целия пост
# 182
Берг днес е на репетиция.

Как е отслабнала.
Браво на нея. Hands Clap


https://vk.com/wall-29037595_187294
Виж целия пост
# 183
Берг днес е на репетиция.

Как е отслабнала.
Браво на нея. Hands Clap


https://vk.com/wall-29037595_187294

Браво на Берг, в чудесна форма е Blush

Има ли превод на "Вавилон " с руски субтитри някъде? Видях с озвучка, но не я понасям...
Ако има, моля дайте линк.
Виж целия пост
# 184
Много се радвам, че Берги ни допусна до техния дом, до техния свят.Hearts

Всяко кътче от него е прекрасно.

Да са здрави и щастливи в него! Hands Pray



Лили, не съм срещала превод със субтитри, само с озвучаване.
Виж целия пост
# 185
Честит Ден на Независимостта!
Нека България е силна и независима навеки!

Здравейте, Приятели!

"Някой прошепна: "Есен е!"
И всичката красота се изсипа върху Земята!"


Да си пожелаем златни и щастливи есенни дни, здраве и късмет! Blue Heart Flowers Maple Leaf



...

Цитат
Влюбена съм в тази къща. Heart
Даа, прекрасен дом с изобилие от зеленина наоколо,  красиви дървета, храсти и.....вероятно тишина...
Уютен, пъстър, топъл,  ведър, зареждащ и с много детски смях да бъде новия Дом!
Да го напълнят с нови идеи, нови проекти и нови мечти!
Heart Blue Heart Hands Pray

.....................................................................

Турски медии за завръщането на Берг на сцената ...





А, тя е в страхотна форма и вече е на репетиция.

https://vk.com/club29037595?z=video-29037595_456243591%2F531ac9a … pl_wall_-29037595

...

Халит с поредна заслужена награда -
 "Златна палмова клонка" от Седмия международен филмов фестивал в Измир!
Hands Clap Hands Clap Hands Clap

         

Скрит текст:
Обратный отсчет до "Золотой пальмовой ветви" начался...

7 церемония Вручения наград BIG Golden Palm Awardsс должна была состояться 17 сентября , в этом году она перенесена на ноябрь из-за эпидемии коронавируса, . Ночь с большим количеством звезд, снова пройдет в отеле Raffles Istanbul.
❗Специальной наградой "Золотая пальмовая ветвь" награждены Халит Эргенч, Мурат Йылдырым, Неджати Шашмаз, Небахат Чехре и Мерьем Узерли. ❗
В этом году на традиционном конкурсе BIG Golden Palm Awards на веб-сайте организации было подано около 2,5 миллионов голосов. В организации мечты, которую представят Дилай Коркмаз и Джесс Молхо, известные имена, определенные народным голосованием, получат Пальмы.
В рамках 7-го гала-вечера BIG Golden Palm Awards, организованного председателем холдинга Шухратом Хуррамовым и председателем совета директоров Big Creative Недимом Делибашем, при главном спонсорстве базирующейся в Узбекистане группы Brand Investment Group, будут представлены многие известные имена из мира бизнеса, искусства, общества и журналов. В эту славную ночь, когда Шебнем Шефер даст интервью на красной ковровой дорожке, известные имена получат награды в 38 категориях, за исключением «Почетных наград» и «Особых наград».
Виж целия пост
# 186
Привет!

Честит празник!
И честита поредна награда на Халит! Heart
Берг влиза във форма. Няма начин. Сцената я зове. Сценичната треска и вълненията от предстоящата среща с публиката също са на ход! Успех на всички представления!!! Heart
Чудесен нов дом, с много зареждащ екстериор! Да бъдат много щастливи заедно със своите момченца! Heart
Виж целия пост
# 187
Билетите за 30-ти са почти продадени.
Хората трябваше да ги купуват наново, защото в Турция ту отварят, ту затварят театрите.

————-


Забелязахте ли, че столчето на Хан е също около масата, наред с всички останали. Heart Eyes



Виж целия пост
# 188
Екипът на Вавилон са пак на тест за корона вирус.
Не знам как ще я карат така.

Общо 42 души има позитивни на всички снимачни площадки на сериали.



Виж целия пост
# 189
От Ибрахим Чичек

  


https://www.instagram.com/p/CFcaxyOnJp-/









=========================================================

ФРАГМАН 2 за епизод 13 Hands V

https://www.startv.com.tr/dizi/babil/fragmanlar/13-bolum-2-fragman

https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?z=video136478071_456241073% … l_wall_-158123700

Виж целия пост
# 190
Добро утро!

Цитат
Има ли превод на "Вавилон " с руски субтитри някъде? Видях с озвучка, но не я понасям...


Лили, мисля, че преводите на "Вавилон" ще са вече само срещу индивидуално заплащане.
Сумата е символична, ако някой иска, мога да обясня как става, но няма смисъл.
Скоро ще сме готови с първата серия от новия сезон.
Полека лека ще ги изгледате.
Аз с озвучка не бих се мъчила.


Гледайте рейтингите на "Апартаментът на невинните".
Казах ви, народът е луднал по книгите на психиатърката.
В интерес на истината, бих си купила и други нейни книги, ако излезе превод на български.
Но актьорите играят страхотно, особено Езги Мола е невероятна.
Ролята й на Сафие ще се помни винаги.
Още по-впечатляващо е, че тя се води комедийна актриса.
Но комедия, драма, няма значение- когато си истински актьор винаги си на ниво.
Същото се отнася и за Бинур Кая, която играе в другия сериал - "Червената стая".
Тя също е известна с комедийните си роли, но сега е в съвсем друго амплоа.

Както вече писах, много приятели на Берг има сред сценаристите и актьорите в "Апартаментът на невинните"
Радвам се за всички тях.
Специално за Есра, тя играе приятелката на героинята на Фарах Абдулах.


Виж целия пост
# 191
Преди дни прочетох за "Червената стая"  много добри отзиви.
Предполагам, че е натоварващ...
За "Апартаментът на невинните" не съм видяла да има превод?...


Ще чакам бг превод на Вавилон. Когато- тогава Simple Smile




Виж целия пост
# 192
Привет!

Желая ви усмихнат ден.Simple Smile



                                                          От Берг Blue Heart

                                  

                         https://www.instagram.com/p/CFebCfWnaPQ/

                                                -----------------------------------------------------------

                                    Още снимки от фрагман 2 за еп. 13

                      



    

Виж целия пост
# 193
Берг репетира пиесата, а Ибрахим Чичек собственоръчно дезинфекцира сцената Simple Smile

https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?z=video136478071_456241077% … l_wall_-158123700
Виж целия пост
# 194
Берг и днес е на репетиция.
Режисьорът чисти с дезинфектант декора. Joy



https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?w=wall-158123700_34715


Лили, и двата сериала ги превеждат на руски, но  не знам точно в кои групи.
"Червената стая" е по-натоварващ.
Най-вече тежи продължителността.
Първите две серии бяха два часа и половина.
Не знам как ще продължат.

И другият сериал не е лек, но хората пак си правят шегички.
Едната сестра страда от мания за чистота, по цял ден лъска, спанакът го мие лист по лист със сапун и снощи имаше коментари от рода "Ако Истанбул остане някой ден без вода, знаете кого да биете", "Много бих искал да видя сметката за вода на тия хора", "В тази къща корона вирусът няма никакъв шанс" Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия