Халит Ергенч и Бергюзар Корел - нови проекти на актьорите след "Ти си моята родина" - 39 тема

  • 39 993
  • 736
# 255
Берг:

Хан досега не е обувал нищо.
Държах го все без чорапи.
Но времето се застуди и направих някои поръчки по интернет.
Това пристигна като подарък.
Много ви благодаря.
Може ли да са толкова сладки?
 
Клипчето с гласа на Берг


https://vk.com/video-29037595_456243664?api_access_key=4d3c1d79db303f6d72






А известният автор на книги с рецепти за десерти Дженк Сьонмезкьой й е изпратил последната си книга.

Берг: Точно за новата кухня. Много благодаря. Нямам търпение да изпробвам рецептите.



https://vk.com/video-29037595_456243663?api_access_key=d2a4e0db7815eb764a


Това е ИГ акаунтът на Дженк.
Ако някой обича да прави сладкиши. Cake


https://instagram.com/cafefernando?igshid=1er94x2qkiijs
Виж целия пост
# 256
Честит рожден ден на сладката Гюн Tada

Много мил жест и двата подаръка Simple Smile
Берг раздава обич и получава обич Simple Smile
Виж целия пост
# 257

     Отзиви на зрители за вчерашното представление на Бергюзар "Момичета и момчета". Hands Clap

Цитат
1. От Селен (очень давней и преданной поклонницы Хулии Корель): Это был сентябрьский вечер и очень красивая сцена. А на ней прекрасная фея, ни свет которой, ни аплодисменты никогда не уменьшаются. Солнечная девочка, я горжусь тобой…
2. Слова не нужны. Вы великолепны без слов. @bergüzarkorel
3. Наивная, обиженная, злая, сильная, чувствительная...и это все в ней одной. @berquzarkorel 👏🏻👏🏻
4. Уникальная и неповторимая игра Бергюзар Корель.
5. Как же красиво она играет.
6. Этот спектакль имеет смысл только тогда, когда его играет Бергюзар Корель.
7. Прекрасный режиссер Ибрагим Чичек. Девочки и мальчики. Я так скучал по этому спектаклю. Здоровья вам Бергюзар.
8. Блестящая актриса. @berguzаrkorel

            

            

            

            


                      
Виж целия пост
# 258
Кратко видео с Берг след спектакъла.
В трафика, отвсякъде бибиткат.
По-ненормални от турските репортери няма. Rage


https://www.instagram.com/p/CFzgpLqnmVh/?igshid=iplyqb8spmgw


Някой жени ли се във “Вавилон”? Joy

От днешния сет




Виж целия пост
# 259
Най- после изгледах серията с превод.
Нихал се довери на Ирфан, разкри се.
Да беше ѝ се доверил и той, като разкрие къде е оръжието...

Не ги ли е страх от цензурата вавилонци, Еге пусна език на Еда Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 260
Май булката ще е Илай, а младоженецът Сюлю.
Ще умра от смях.
Окончателно се убеждавам, че сценаристките нямат никаква идея в главата.
Те пишат просто, за да запълнят нужните страници.
И отгоре на всичко на сватбата ще присъства Еда.
Няма да се изненадам, ако и Кудрет е там.Joy
Пълна перверзия.

Снимката е от Бирдже.


Виж целия пост
# 261
Мерием ще превзема Холивуд???

Как сообщается, Аль Пачино пригласил Мерьем Узерли в Лос-Анджелес для обсуждения нового кинопроекта. Заявив, что беременна вторым ребенком, актриса отложила поездку. Мерьем вылетит в Америку через месяц после родов, в декабре, и встретится с оскароносным актером для обсуждения всех деталей будущего проекта.

Виж целия пост
# 262
Balloon   Поздравления за Гюнчето от леля Бергюзар:

"Когда ты была у меня на коленях, все, чего я хотела, случилось, моя девочка.
С днем рождения моя смешная рожица... 🤍"


 


Виж целия пост
# 263
Добро утро!


Цитат
Нихал се довери на Ирфан, разкри се.
Да беше ѝ се доверил и той, като разкрие къде е оръжието...

Той го направи в следващата серия.
Устроиха капан на Сю и така го вкараха в затвора.


Цитат
Не ги ли е страх от цензурата вавилонци, Еге пусна език на Еда

Да, доста свободна беше целувката, но не изглеждаше вулгарно.
Може да му е харесала на турския СЕМ. Grinning
Половината герои във Вавилон са със шизофренно поведение.
Еда  се целува с Егемен, после изведнъж се сеща, че бил безотговорен.
Започва да го бомбардира с обиди и да сипе похвали за Ирфан.
После гони Ирфан.
В следващия миг не иска да вижда нито Еге, нито Ирфан.
Илай ту умира от любов по Ирфан, ту не може без Сюлейман, по-скоро без къщите и бижутата, които й е подарил.
Хакан целия първи сезон беше залепен като марка за Айше, преследваше я маниакално, сега изведнъж даже не й споменава името.
Все едно нищо такова не е имало.
При Егемен друга небивалица.
Със смяната на актьора кой знае защо смениха и профила на героя.
Няколко пъти срещнах в ТТ коментари: "Ако Озан беше продължил да играе, Еге никога нямаше да предаде по този долен начин Ирфан и да му каже с такова злорадство истината за детето."
Значи не съм само аз коя си мисли така.
Сякаш от актьора, а не от сценаристите зависи поведението на героите да следва някаква логическа линия.


Още един момент са пуснали от новата серия късно снощи.


 https://www.instagram.com/p/CF0JuBsJ0Ts/


Вчера е имало и музиканти на сета.


Виж целия пост
# 264
Привет, момичета!



Отново е Петък и отново е време за мечти,  за нови планове, за срещи с добри приятели,  
за много  усмивки и разбира се..за срещата с нашите вавилонци..
Heart Eyes

Днес - 2 октомври - световен ден на усмивката...Подари усмивка!
Gift Heart


                         Варна, за снимките, коментарите, преводите Gift Heart
                        Сега пък сватба,...странно решение на сценариститеAstonished

                                                               На сета - от вчера

                                              

  
                                                

                                                                   Хаштаг за еп. 14
                              

                              

                              Цветен и много, много усмихнат ден, Приятели! Nature Sun With Face Gift Heart

                    
Виж целия пост
# 265
Варна, Хел , благодаря за споделеното Flowers Hibiscus





Ще има ли пикник тази вечер Simple Smile

Виж целия пост
# 266
Цитат
Ще има ли пикник тази вечер
Лили, сигурно НЕ
от ИГ на Берг:
Цитат
Бергюзар Корель в сторис пишет,
✍Ты не можешь так поступать с нами!
@halitergencresmi (Халит Эргенч)
"Вавилон"
Я устала от вас, наверное не буду смотреть.







                               
 




Цитат
Предательство измеряется тем, что тебе предлагали и потом отняли.
***Иби Каслик





И една усмихната Хюля Flowers Hibiscus Gift Heart

Виж целия пост
# 267


1. https://www.startv.com.tr/canli-yayin
2. .https://www.ecanlitvizle.live/star-tv-ca
3. https://canlitv.plus/star-tv-canli-izle
4. http://www.netotv.com/startv


Виж целия пост
# 268
Не богатството ни прави щастливи , а умението да живеем щастливо...





От ИГ на берг Heart


Добро късно утро, момичета! Coffee Nature Sun With Face Flowers Fallen Leaf

Продължавам с една красива сентенция за любовта.
Любовта трябва да бъде повече светлина, отколкото пламък.
*** Хенри Торо




....И нося няколко стоп кадри от блестящата игра на Халит! Hands Clap Hands Clap Hands Clap

Един истински в ролите си велик актьор. ..











ФРАГМАН 1 за еп. 15

https://www.instagram.com/p/CF21DV4pSCe/

Рейтинг за еп. 14



Цветни и усмихнати почивни дни! Heart Eyes Flowers Rose
Виж целия пост
# 269
Привет Hug

Хел Gift Heart

Не съм гледала последната серия, но истината е , че Халит е ненадминат!!!



======================================

Фотоси и надпис на стена в дома на сем. Ергенч Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия