Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (102) - септември 2020

  • 163 363
  • 3 681
# 210
Тук могат да се спечелят ученически раници, но сигурно ще има доста участници. Ще се оглеждам за подобни игри, щом има интерес.
https://m.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0K1TTh_pIlLOe3XtXc95DTJcm … amp;v=JGnQRYQha18
Виж целия пост
# 211
Тази година абсолютно никакви игри от Snickers, Pepsi и Queens. И Чио също, къде се скриха не знам.
Виж целия пост
# 212
Явно тази година всички раници раздават.
Виж целия пост
# 213
Тук могат да се спечелят ученически раници, но сигурно ще има доста участници. Ще се оглеждам за подобни игри, щом има интерес.
https://m.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0K1TTh_pIlLOe3XtXc95DTJcm … amp;v=JGnQRYQha18
Много благодаря, включих се.
Виж целия пост
# 214
Днес 3 бележки на Милка и нищо 🙁В КК съм с 4 и пак нищо мрън,мрън🙁Наградите на Милка са много хубави 😊
Виж целия пост
# 215
Милка що не пуска? Регнах 5 бележки и нищо. От 2 часа последния номер на печелившите Милка пакети е 0898800... На 200-та лева са си четирите номера от вчера и 1 за 300 лв.
Виж целия пост
# 216
И аз пробвах. Само дето не погледнах последния номер и ми изгърмя бележката. Ще се яде това сладко и в края на месеца +5.
Виж целия пост
# 217
Позната се е похвалила с 300 лв от милка. Аз 2 бележки сега,  нищо.
Явно не показва на момента печелившите вече.
Виж целия пост
# 218
И аз специално станах, за да регистрирам 2 в Милка и 3 в Каменица, но не ми е било на късмет.. Simple Smile
Виж целия пост
# 219
Вчера моя мъж си купил стекче Каменица от Кауфланд, та ще да ме огрее и мен да регистрирам....
Чудя се сега или сутринта рано?
Виж целия пост
# 220
Захарче, благодаря за темата!

bubalesa, безкрайни благодарности за кода, който ми даде. Спечелих с него! Вече имаме заветната раница и едното дете (което я искаше) е щастливо! Hug

П.П. Дописвам с игра на Биодерма https://www.club-bioderma.bg/drugi-igri.php?utm_medium=email& … ntent=other_games
Виж целия пост
# 221
За награда - детски сребърни обеци: https://www.facebook.com/silverprovarna/photos/a.135577403566765 … ype=3&theater

За награда - продукт Eucerin: https://www.facebook.com/EucerinBG/photos/a.10150387686699925/10 … ype=3&theater

За награда - детска тротинетка: https://www.facebook.com/babybgshop/photos/a.296906857030486/325 … ype=3&theater

За награда - дамски спортен екип:
Скрит текст:
EGO man style
20 ч. ·

💥Томбола💥Томбола💥Тобмола
❗️За нашите красиви дами,време е за първата томбола за месец септември❗️
ДВЕ ОТ ВАС ЩЕ СПЕЧЕЛЯТ екип от нашата фирма по избор на цвят,модел и размер❗️
💥 Тъй като имаме много доволни клиенти и много добри отзиви в нашата страница,решихме да правим по-чести томболи❗️
Условия за участие:
1-харесване на страницата
2-споделяне на страницата
3-споделяне и харесване на поста
💥Печелившите ще обявим на живо в НЕДЕЛЯ,до тогава имате време да участвате,а другата седмица ще имаме същата томбола,но този път за нашите момчета❗️
❗️Успех на всички ❗️
За награда - дифузер: https://www.facebook.com/2314491628819076/photos/a.2317427385192 … ype=3&theater

За награда - гифт-карта*20 лв.: https://www.facebook.com/matekitchencom/photos/a.126534362045649 … ype=3&theater

За награда - туника: https://www.facebook.com/rudidamskidrehi/photos/a.20248455361011 … ype=3&theater

За награда - капки за очи: https://www.facebook.com/aptekisalvia/photos/a.945077948865288/3 … ype=3&theater
Виж целия пост
# 222
В Милка изглежда, че са нулирали бележките. Вчера регистрирах 1 и сега като регистрирах излиза, да регистрирам още 2 за 1000 лв. И за днес, не излизат печеливши. Може би има бъг.
Виж целия пост
# 223
В Милка изглежда, че са нулирали бележките. Вчера регистрирах 1 и сега като регистрирах излиза, да регистрирам още 2 за 1000 лв. И за днес, не излизат печеливши. Може би има бъг.
Аз регистрирах към 5ч,но не спечелих.Иначе сайтът си работеше без проблем.
Виж целия пост
# 224
От доста време се мъча и не знам как да споделя в Стори в Инстаграм. 99% от игрите искат споделяне. Къде мога да видя как става това упражнение?

Под снимката, която искаш да споделиш на стори има 3 иконки. Като натиснеш последната и ти изкача един прозорец и избираш най-горната опция да споделиш в твоето стори. Става само от телефон обаче, от компютър не може, макар че и така може да се ползва инстаграм.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия