Звездни компромати - месец Септември'20

  • 250 107
  • 2 603
# 2 070
Всичките пеят и аз това казвам. Smile
Виж целия пост
# 2 071
Дъщерята на Джей Ло, добре че е взела таланта от баща си.
Виж целия пост
# 2 072
Бащата ми е много любим 💘 певец 😻 дъщерята още не знам как и какво пее.
Виж целия пост
# 2 073
Аз пък харесвам и Джей Ло и Марк, въпреки всичките им недостатъци.
Виж целия пост
# 2 074
И аз ги харесвам поотделно, заедно ми бяха несъвместими.
Виж целия пост
# 2 075
Дъщерята на Бони и тя ще става певица. Хайде, да речем, че лошо няма да стане такава, ама застанали майка и дъщеря, гледащи съблазнително и щерката с къси гащи, показвайки почти цялото си седалище, меко казано ме отврати. Очаквам дъщерите на поп - фолк певиците, ако тръгнат по техния път по - скоро да копаят, отколкото да надграждат.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 2 076
Мика Стоичков :
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 077
То пък голямо щастие цял живот след това да ги сравняват с родителите им .
Ето, например, Мика е в по-добра ситуация. Футболист не може да стане, затова пък ѝ гледаме задника последните две години .
Виж целия пост
# 2 078
Джиджи Хадид в родила момиченце. Да е живо и здраво!
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 079
Миша Бартън
Скрит текст:
Роузи
Скрит текст:
Хайди Клум
Скрит текст:
Хелена Кристенсен
Скрит текст:
Кая Гербер
Скрит текст:
Дуа Липа
Скрит текст:
Дженифър Гарнър
Скрит текст:
Ирина Шейк
Скрит текст:
Риана
Скрит текст:
Виктория Бекъм
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 080
Зара бих я объркала с мъж, толкова остри черти има
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 081
Абе Ирина Шейк защо се облича толкова зле? Един път не съм я видяла хубаво, стилно облечена. Не че с мен трябва да се съобразява де, но все пак.
Виж целия пост
# 2 082
И аз съм си го мислила това за Шейк. Винаги е зле! Опитва се според мен да е по-различна, вкарва разни ретро кожени сака, ето това аутфитче (за мен домашно), пробва да е по-нестандартна, но изобщо не й се получава. Тя е жестока само във фотосесии, не ме е впечатлила на други снимки.
Виктория на последната снимка също не ми харесва изобщо, а нея съм я виждала много добре.
Скрит текст:
 
Виж целия пост
# 2 083
аа, Шейк има готини визии с кубинки, аз съм голям фен Wink. Бекъм винаги ми е зле, каквото и да облече. скумрия.
Виж целия пост
# 2 084

С какво късокраката дъщеря на Стоичков заслужи да е в тази тема? Ето го него с внучката
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия