Лидл 143 - Все още горещо, но вече септемврийско пазаруване

  • 117 872
  • 2 112
# 15
Къде са обявени печелившите?
В играта, надолу.
Виж целия пост
# 16
Да питам някой намира ли разлика в безкофеиновото кафе?
Оо, дано няма промяна или кофти партида.
Днес точно взех два пакета за свекървата, понеже ми се обади да й купя. Тя го харесва и от доста време пие само лидълското.
Дано не го развалят трайно ,а съм попаднала на кофти партида,че и мм само него харесваше досега
Виж целия пост
# 17
Ловджийските ги харесва моя принц Simple Smile една опаковка за него само. На мен са ми вкусни само като са топли.
Виж целия пост
# 18
Eee, сега разбирам, че има в Лидл лютеница без нишесте. Къде стои ориентировъчно?
Виж целия пост
# 19
Някой пробва ли соса за бргери на Хелманс?
Да, страхотен е.
И на нас ни хареса.
Виж целия пост
# 20
Eee, сега разбирам, че има в Лидл лютеница без нишесте. Къде стои ориентировъчно?
Тя е на Родна стряха-където са те.
Виж целия пост
# 21
Благодаря за темата!

Мерси за темата!

За кафето...на кутията си е нарисувана само кафеварка.
Да,само че отзад пише,че става и за машина...
Всички кафета, които са за кафеварка стават и за кафемашина. Просто са смлени малко по-едро.
Виж целия пост
# 22
Друг е въпросът дали ще хубаво в машината такова за кафеварка. Аз съм пробвала нашето кафе и в машина и няма нищо общо с кафеварката, в която е много хубаво.
Виж целия пост
# 23
Зависи от кафето, изпичането, смилането и от производителя Моренка. Пила съм кафе за кафеварка на кафемашината, прави супер каймак и е хубаво...но не всички.
Виж целия пост
# 24
Така е, Мики, то и от машината вероятно зависи, не само от кафето.
Ние пием Лаваца Крема е густо на кафеварка.
Виж целия пост
# 25
А любимото ми! Някакви мнения за бейзболните момичешки якенца от тази седмица? Съвсем зарязах лидл и чак сега виждам брошурата.. А и дрехи не купувам отдаена от там, но пък тези ми се видяха сладурски..
Виж целия пост
# 26
Сладурски са. Ние имаме от миналата година, но от номерацията за по-големи момичета. Супер е якето!
Виж целия пост
# 27
Пухкавите якенца изглеждат симпатично, но нищо особено като цяло
Скрит текст:
косматите подобни на НМ са по-хубави, мое мнение, сините и розовите, които имаха преди време
, а суитшъртите са съвсем обикновени, но с приятен десен.
Виж целия пост
# 28
.............
Знаем ли кога ще има делукс седмица, че ми свършиха запасите от топ продукти?
Благодаря за темата!
Това също го следя, че почти нищо нямам. Отворих едно твърдо сирене, испанско е, такъв разкош, как не съм купила повече опаковки, пишеше нещо...куесто ... и уж да запазя опаковката и съм я хвърлила.. но си го спомням на външен вид и ако има отново испанска няма да го пропусна.
Виж целия пост
# 29
Deluxe ноември-декември очаквайте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия