Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 36

  • 67 368
  • 741
# 690
Ако имаш желание, дали би  казала снимката без корекции на колко годишна възраст е. От сега ли е, или от преди.
Виж целия пост
# 691
Ако имаш желание, дали би ми казала снимката без корекции на колко годишна възраст е. От сега ли е, или от преди.
Ооо, не, никога не бих сложила там.
Ще стана като поничка. Аз се целя към фино лице, със свеж вид.
Притеснява ме, че сякаш в областта на бузите има повече обем от необходимо и се губи финия, естествен вид на лицето.

Danny_Jo, ако питаш мен - преди около 2 години. На нея съм почти на 27. Сега съм почти на 29.
Виж целия пост
# 692
KPP, ефектът от толкова гладка кожа в назолабиала е от скинбустър или имаш останал и филър?
Виж целия пост
# 693
КРР, изглеждаш страхотно!
Според мен, ако се запълни малко тази част точно под скулите ( стои като хлътнало) между скулите и долната челюст, лицето ще се заобли леко и ще добие по- нежна и мека форма.
Друго според мен Simple Smile Да добави малко обем в долната устна, в средната част. Да стане леко, леко по голяма долната устна.
Виж целия пост
# 694
Аз по принцип нямам бръчки в областта на назо, но имам загуба на обем, особено, когато се изморя. Вижда се на снимката без корекции.
Назо гънки запълвам първо с филър и после поддържам с бустер. Тук последно сложих филър.

Мила, благодаря за съветите,но хич не ми се иска да се боцкам повече тази година или да добавям още обем...
Иначе, аз бягам от заоблена форма на лицето, защото мен природата ме е дарила с остри, незаоблени черти и не искам да бягам от тях Simple Smile Искам просто да изглеждам свежа.
Дори, ако се загледате, имам една асиметрия в долната устна (ваше дясно ми е по-малка от ваша лява част),но дори и нея не искам да изравнявам, защото ще е бягство от природата.

А какво смятате за устните и в частност горната -има ли разливане на контура?
Изглежда ли прекалено обемът в скулите и бузите? Изпадам в ужас, че си личи че съм се пипала и обмислям да dissolve-на филърите, ако до месец и половина не спадне малко обемът.
Виж целия пост
# 695
КРР, според мен си изглеждаш чудесно.
Виж целия пост
# 696
Според мен нещо устните не са ок за лицето ти. Струва ми се,че трябва съвсем малко обем в долната и горната да се дефинира. Не говоря за обем,а за очертания. Иначе изглеждаш естествено за мен Simple Smile
Виж целия пост
# 697
И аз нещо този път си чувствам странно устните и скулите след Трендафилова.
На горната контура е като ръб, а в скулите сякаш е прекалила и стои като поддуто. Сякаш е и разлято отгоре. Преди не ми беше така.

В същото време, аз ги правих на 9.10 (тоест преди 2 седмици), устните още са твърди. Възможно ли е на 14тия ден да има още отток? Слагах Juvederm.
Имам някаква настинка и още тогава, при слагането не ми реагираха добре устните и много се поддула.
Дано да е отток и на устата и на скулите.
Мисля обаче да пробвам следващия път Хаджийска.
Ако не - минавам на Ванеска...
Писна ми направо.

Скрит текст:

Скрит текст:

Това е моя снимка без корекции. Аз по принцип имам доста скули. Поддуването при скулите го отчитам отпред, при бузите

Скрит текст:

Прекрасна си! Не пипай нищо!!!! Иначе има риск някой да ти направи лицето наистина на поничка.
В момента изглеждаш прекрасно!
Виж целия пост
# 698
KPP,  много си хубава, и аз мисля, че в долната има още работа💋
Според мен нещо устните не са ок за лицето ти. Струва ми се,че трябва съвсем малко обем в долната и горната да се дефинира. Не говоря за обем,а за очертания. Иначе изглеждаш естествено за мен Simple Smile
Виж целия пост
# 699
Благодаря момичета за мненията.
При всички положения няма да добавям обем никъде повече, особено в устните, ще видим дали след месец няма да се наложи да махам обем Heart
Виж целия пост
# 700
КРР, аз пък съвсем честно искам да ти кажа, че най-много ми харесваш на снимките, където нямаш нищо. Толкова свежа, млада, със собствена индивидуалност си там.
Виж целия пост
# 701
КРР, аз пък съвсем честно искам да ти кажа, че най-много ми харесваш на снимките, където нямаш нищо. Толкова свежа, млада, със собствена индивидуалност си там.
+1
Виж целия пост
# 702
Благодаря момичета за мненията.
При всички положения няма да добавям обем никъде повече, особено в устните, ще видим дали след месец няма да се наложи да махам обем Heart

Нищо не махай, чудна си! 😍
Виж целия пост
# 703
Здравейте , дами!
Доста съм боса в разкрасителните процедури ,до сега съм си слагала само ботокс на гневната бръчка,от който  след 3-4 месеца нямаше и следа.
Иска ми се да си направя нещо,вече съм на 41 и имам нужда .Може би мезотерапия и ботокс , но не знам към кой лекар във Варна да се насоча.
Мои приятелки ходят при д-р Светлана Узунова от студио Аура , но в интернет няма почти никакви мнения за нея.От тази група има ли дами ходили при нея и доволни ли сте?
Благодаря предварително за отделеното време!
Виж целия пост
# 704
КРР, аз пък съвсем честно искам да ти кажа, че най-много ми харесваш на снимките, където нямаш нищо. Толкова свежа, млада, със собствена индивидуалност си там.
И аз така мисля на тази снимка много добро излъчване! . Затвърждавам си мнението, че преди 30 не трябва да се пипа нищо, не че след това е задължително и трябва.
Наскоро имаше дискусия за увиснала кожа на 20г., за устни загубили обем на 26, за проблеми на 27-28 налагащи корекции. Аз лично без снимка не вярвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия