Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА- какво се случва реално? 9- ма тема

  • 56 010
  • 831
# 465
Във Фамилиите дочух ,че гаражите били от 15000 до 17000Е.

Там и 20 000 евро е малко, защото нямаш ли паркомясто или гараж, ще си паркираш колата на паркинга на стадион "Локомотив".

За разлика от централните части на града, където въвеждането на синя зона освободи донякъде пространство, в една индустриална зона, това няма как да се случи.

Ако някой е взел там жилище без паркомясто, да се разходи през деня/вечерта около обекта и да си помисли къде ще паркира... мисля, че правят подземни паркинги на няколко нива и сигурно не е късно.
Виж целия пост
# 466
Да стар - напълно законен гараж - регистриран в кметство Приморски преди 22 г.  с вървящ му данък прилежно плащан - без ток.
  Имам много оферти от съседи и преди  година ме заринаха във фейсбук  с  куци оферти разни брокери...които ме нападнаха моментално само след плах въпрос - същият като тук   в една група -  но офертите са на четворно по-ниски цени от които сте написали вчера в постовете.
Виж целия пост
# 467
Да стар - напълно законен гараж - регистриран в кметство Приморски преди 22 г.  с вървящ му данък прилежно плащан - без ток.
  Имам много оферти от съседи и преди  година ме заринаха във фейсбук  с  куци оферти разни брокери...които ме нападнаха моментално само след плах въпрос - същият като тук   в една група -  но офертите са на четворно по-ниски цени от които сте написали вчера в постовете.

всеки иска да купи на далавера
Виж целия пост
# 468
Ами колега пиши някаква сума и си пусни обява в imot.bg и ще разбереш. Това което ти искаш, някой да се сети ти какви пари му искаш, да ти се обади и да ти го предложи и същия тоя човек след като ти мислиш дали да го продадеш или не, ако случайно се съгласиш да го продадеш да го купи веднага. Това едва ли ще се случи.
Виж целия пост
# 469
Здравейте, какво е мнението ви за жилище в квартал Изгрев?
Виж целия пост
# 470
https://www.facebook.com/NovDom1/photos/a.475280409180408/4940870902621314/

леле мале каква простотия е на път да изникне в центъра

и на всичкото отгоре ще се продава от Нов Дом 1
Виж целия пост
# 471
Ужас, доно тоя хОй не изникне там, дано е останал малко акъл в кухите им тикви и не дадат разрешително, не и за там, ще е мега нелепо.
Виж целия пост
# 472
Къде е това?
Виж целия пост
# 473

Бензиностанцията до Окръжна болница/Лидл. Да не излъжа, ама май беше Бенита и не беше особено доходоносна и предпочитана.
Виж целия пост
# 474

Бензиностанцията до Окръжна болница/Лидл. Да не излъжа, ама май беше Бенита и не беше особено доходоносна и предпочитана.
Наистина тъпо място.
Виж целия пост
# 475
И цените ще са в небесата!Ще се избиват снобарите,за изгледа към морето.
Виж целия пост
# 476
Каква гледка, какъв снобизъм бре...хора...аз съм израстнал в този квартал. Едно време Пирин го пресичах първи клас с ключа на врата сам. Сега още имам приятели там, единия в тоя блок дето е БулБанк, еми лятото спи с тапи за уши нищо, че е на седми етаж. А, тия дето са точно по протежение на булеварда в старите кооперацийки им се стъжнява живота. Там трябва с 10 камерна швейцарска дограма да го направят и специални 100 пластови изолации за шум.
Виж целия пост
# 477
На 20тия етаж може и да не е шумно, знам ли...
Аз лично не бих живяла там в основно жилище.  Паркирането сега е драма, представям си в близко бъдеще.
Виж целия пост
# 478
Не знам...може, преди време за кратко съм пребивавал на 13-ти етаж на Бенковска, помня е следобядите си спях сладко на тихо, ама балкона беше и остъклен, но пък като имаше земетресения беше забавно. Вероятно 20-тия ще е тихо, но пък пътя нагоре ще е дълъг.
Виж целия пост
# 479
Това ако е онзи небостъргач дето 100 пъти му сменят дизайна и изобщо няма да е толкова висок колкото го пишат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия