За тези, които четат любовни романи № 37

  • 63 613
  • 745
# 315
Никога не съм чувала тази поредица Бриджъртън . Така като гледам е от историческите романи. Предполагам е добра, щом ще има сериал за нея.
Виж целия пост
# 316
Страхотна е https://chitanka.info/serie/bridgertons
Виж целия пост
# 317
И на мен ми харесва, а като цяло не съм голяма почитателка на историческите.
Виж целия пост
# 318
Иначе като тоалети, заснемане изглежда много приятно.  Но...просто не знам как ще го преглътна, а и едни хвалебствени коментари навсякъде...
Защо не екранизираха Каравал например, подобен стил и малко доукрасяване щяха да му отиват

Къде гледате поредицата? В Замунда има ли я?
Виж целия пост
# 319
Само трейлър в Ютюб https://youtu.be/sIsKen3y-mU
Виж целия пост
# 320
Аз харесвам О като оргазъм. Хем се дразнят, хем книгата е написана много забавно. Много се смях.


Попаднах на нея случайно в читанка и страшно много ми хареса. Действието се развива с приятно темпо, начина по който са описани действията е перфектен. Самата история е супер. Прочетох я за няколко часа, защото ми беше страшно любопитно какво ще се случи накрая. 😀

Препоръчвам.


Търся нещо подобно, което мога да прочета отново на телефона, ще съм благодарна, ако ми предложите нещо.
Благодаря много за препоръката ,в момента я чета.
Имах нужда точно от такава книга в този момент.
Смея се с глас и книгата наистина е забавна ,написана стегнато ,с много шеговизми без да е цинична.
Ако имате още такива предложения ,дори и от други автори с радост ще си ги сложа в списъка за четене.
Така се смях с поредицата на Елена Звездная - Академия на проклятията.
Виж целия пост
# 321
Честно да ви кажа започнах да търся т.нар. наивни книги с нормални отношения мъж-жена.Хитовите романи от известно време са все с някакви свободни отношения и всеки спи с когото му падне. Ясно ми е, че светът е такъв и трябва да сме модерни, но ми се иска поне вечер преди лягане да потъна в свят на романтика, хармония, галантност, кавалерско отношение и нежност. Явно остарявам.

"В случай на чудо" го докарах почти до финала, остана ми съвсем малко и нямам настроение да довърша книгата. Започнах "Греховни облози".
На мен Греховни облози ми хареса. Изчетох я за ден.
Виж целия пост
# 322
Аз приключих Преплетени сърца на Джоана Линдзи. Хареса ми. В началото не си купувах исторически любовни романи, защото мислех, че няма да ми харесат, но започнах да си променям мнението. Иначе любимка ми е Нора Робъртс. Обожавам да я чета!
А какво е мнението за българските
съвременни любовни романи?
Виж целия пост
# 323
Аз да ви разкажа каква случка имах с една книга. Случайно попаднах на аудио на тази книга https://www.ozone.bg/product/ultima-maestra-3/?gclid=EAIaIQobChM … AYASAAEgK6GPD_BwE И от любопитство пуснах няколко минути да видя дали ще ми хареса. Разбрах, че е нещо мафиотско и разни трупове имаше. Имаше и сцена, в която главната героиня прави тройка с двама мъже. Ама така хубаво ги командваше къде да застанат Laughing Но не стига това ами имаха и зрители. Набързо разбрах, че не е за мен тази книга Laughing
Виж целия пост
# 324
Иначе любимка ми е Нора Робъртс. Обожавам да я чета!
А какво е мнението за българските
съвременни любовни романи?
И аз съм голям фен на Нора Робъртс, но като че ли повече харесвам по-старите и романи. В новите много се отплесна на паранормална и криминална вълна.

Кои са те тия български съвременни любовни романи?

Винаги съм се чудела защо няма български исторически любовни романи. Нямаме лордове и лейдита, ама история си имаме колкото искаш. Има и по-спокойни периоди, за които биха могли да се напишат.
Виж целия пост
# 325
Иначе любимка ми е Нора Робъртс. Обожавам да я чета!
А какво е мнението за българските
съвременни любовни романи?
И аз съм голям фен на Нора Робъртс, но като че ли повече харесвам по-старите и романи. В новите много се отплесна на паранормална и криминална вълна.

Кои са те тия български съвременни любовни романи?

Винаги съм се чудела защо няма български исторически любовни романи. Нямаме лордове и лейдита, ама история си имаме колкото искаш. Има и по-спокойни периоди, за които биха могли да се напишат.
На Нора Робъртс харесвам тези, в които има преплетена кринминална нишка. Прочетох преди време „Да се влюбиш във вещица” на Калина Иванова и останах очарована, а да си призная фентазито не го харесвам, макар че тази книга не е точно фентъзи.
Виж целия пост
# 326
След “О, като Оргазъм”, прочетох и “З, като Закови ме”.

Страхотно четиво бяха и двете. Книгите успяха да ме накарат да се почувствам част от историята.
Виж целия пост
# 327
Кои са те тия български съвременни любовни романи?
[/quote]
Люси Елеазар - Страхотни книги. Издала е вече 5 и всичките съм ги чела.
Виж целия пост
# 328
Прочетох https://www.goodreads.com/book/show/49480530-famine и мога да кажа, че с всяка следваща книга поредицата става по-добра. Може би за пръв път чета книга, в която главната е била проститутка и доста често го изтъкваше. А Глад се показа доста по-жесток и коварен от двамата си предшестващи братя. Финала на книгата обаче беше това, което много ми хареса. Още от първа книга нямах търпение да видя, как ще се развихри Танатос. Нямам търпение за следващата книга, в която ще видим предполагам и четиримата конника отново заедно.
Виж целия пост
# 329
Прогнозна дата за пускане на прословутата книга на Бланка Липинска: 03.12.2020 г
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия