През МАРТ със мартенички бели и червени и с бебоци сладички засмени!

  • 13 358
  • 280
# 225
Здравейте момичета!
mate, аз казах на колегите ми през миналата седмица за бременността си и те много се учудиха, защото все още нямам коремче  Laughing а на началника ми казах още в началото, понеже два дни в месеца даваме тежки 24 часови дежурства, на които сме подложени на доста стресови ситуации и неприятни гледки, за да си спестя тези имоменти, му казах да не ме вклюва вече в графика за дежурства и оттогава не давам такива. а относно колегите, със сигурност има такива,които не са възхитени от състоянието ми, понеже на моята работа не може да се назначи някой по заместване, докато аз ще съм в майчинсво и колегите ми ще трябва да поемат и оята работа, докато ме няма. Но като цяло повечето се радват Simple Smile
Момичета какво мислите за безплатните курсве за бременни? В Пловдив ще започва нов курс от 26.09 от 18 ч. ще се провеждат лекциите в поликлиниката на Понеделник пазара. Чудя се даи да се запиша.....
Виж целия пост
# 226
Радинела, имаш ли представа какъв е реда за записването, колко точно струва, колко души трябва да се съберат за група и не маловажното - татковците може ли да присъстват? Аз съм чувала за този на Понеделник пазара, че е много добър курс.
Виж целия пост
# 227
Аз пък не съм чувала за такива курсове в Бургас. Но като съм мислела по въпроса, мисля, че достатъчно информация получавам от тук, от лекаря си и от книжката която имам ...
Виж целия пост
# 228
wish, коя книжка четеш за бременността?
lubricant, записването става на тел. 651152, 0898573591 от 10 до 18 ч., продължителността на курса е 10 седмици, безплатен е, наало - 26.09, татковците може да прсъстват. Simple Smile аз не знам дали ще мога да хващам началото, курсът ще е от 18 ч., но ми се иска да се запиша. Ти ще се обаждаш ли за записване?
Виж целия пост
# 229
Аз имам книгите "Аз съм бременна" на Мари Клод Дьолае,
"Какво те очаква през 1-та година на детето", и майка ми ме изненада като ми извади "Д-р Спок" едновремешния вариант отпреди 30 години,с който ни е гледала мен и сестра ми.Обичам да чета книги и мисля,че научавам от тях по нещо,защото съм адски  неука как се гледа бебе!Ама ще помагат всички наоколо

newsm28 1ironing wash hang 1dishes
cheers Wink
Виж целия пост
# 230
И аз имам "Аз съм бременна" на Мари Клод Дьолае и д-р Спок! Simple Smile И интернет... Wink
Виж целия пост
# 231
Относно книжките - аз чета д-р Спок, но последното издание. Харесва ми, защото се опитва да ни покаже, че е невъзможно да бъдем перфектни родители и да не се страхуваме и чувстваме виновни в моментите, в които не се справяме, защото все пак сме хора и грешим.
Радинела, мисля да се запиша. Макар че може би е рано още. На мен ми е удобно от 18 ч., защото свършвам работа в 17, а и работя наблизо. Каза, че курса е 10 седмици, но колко пъти в седмицата има часове?
Виж целия пост
# 232
lubricant, nqmam ideq kolko 4esto sa lekciite, kazah ti informaciqta ot obqvata, trqbva da se obadim za pove4e info. Mislq,m 4e seg e podhodq6to vreme za kurs- zimata 6te ni e studeno i nqma da ni se hodi sled rabota nakurs ili pone taka si mislq....sigurno 6te pozvynq tezi dni i 6te se zapi6a
Виж целия пост
# 233
Момичета да ви се похваля. Днес за първи път усетих малкото човече. Много съм щастлива , усмивката не слиза от лицето ми.
Виж целия пост
# 234
eva, как го усети бебчето, за да знаем и ние за какво да бъдем бдителни Simple Smile
Виж целия пост
# 235
Супер! Simple Smile
Ама на теб ти е втора бременност! Може би за това. Пък и знаеш какво да очакваш ...
Аз още като че ли нищо не съм усетила, а много ми се иска! Simple Smile
Виж целия пост
# 236
И аз го усетих още преди няколко дни. Усещането е като къркорене на червата, но по ниско в корема и леко гъделичкащо.Да знаете после какво става. Към 7 месец има вече яки ритници и корема се движи наляво - надясно Laughing
Виж целия пост
# 237
На мен корема ми къркори почти непрекъснато ...
Ама все си мисля, че това са газове ...  Embarassed
Виж целия пост
# 238
Уиш, утре като се събудиш размърдай се, но не ставай веднага, а легни по гръб с изпънати крака и ниско долу в корема може да усетиш мърдане. Поне при мен така най-ясно се усеща.
Виж целия пост
# 239
Ау,страхотно!Честито  eva74 bouquet
Скоро всички ние ще те последваме!Според един календар,не знам къде го намерих,аз трябва да усетя бебчо към средата на октомври. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия