💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 2 /08.09. - 13.09.2020/

  • 76 440
  • 1 217
# 345
Много тъпо за Пламен. Ако не се е случило нещо сериозно, ами просто така си е тръгнал - доста безхарактерно, а и безславно участие.
Виж целия пост
# 346
Иван е разочарование.
Виж целия пост
# 347
Николай ги скъса Simple Smile
Виж целия пост
# 348
Този Иван е въздух под налягане смешен.. Аз съм по-издръжлива от него. Да му имам самочувствието.
Виж целия пост
# 349
Лазаринов като че ли издържа повече тегло от Тодор.
Виж целия пост
# 350
Не обичам такива силови игри. Супер безинтересни са.
Виж целия пост
# 351
Трябва да има и такива, напомнят ми на Дъ стронгест мен. Нали са мъже, къде без силови игри! Няма жените да ги бутат тези дървета!
Виж целия пост
# 352
Тъкмо похвалих Лазаринов и той се изложи.

Малееееее, Йоанна как хвърчи!
Виж целия пост
# 353
Ева не мога да я слушам.
Виж целия пост
# 354
Тодор е спортсмен поне, браво!

Харесва ми битката определено, Ивайло е безумен с първоначалното предложение Иван и жена да вадят 100-килограмото дърво 😁
Виж целия пост
# 355
А те непременно трябва да довлачат дърветата през бабуните ли? Не могат ли да минат по-отстрани?
Виж целия пост
# 356
А те непременно трябва да довлачат дърветата през бабуните ли? Не могат ли да минат по-отстрани?

Могат, ама не искат.
Виж целия пост
# 357
Жалко за Пламен.. Явно наистина е офейкал.
Виж целия пост
# 358
хитър заслон от Мая
Виж целия пост
# 359
Мая е доста силна в ръцете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия