💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 2 /08.09. - 13.09.2020/

  • 76 465
  • 1 217
# 375
Браво на Димо, че ги предупреждава да се пазят!

И двете двойки се борят страхотно. Ваня и Тодор бяха чудесни!

Ивайло се скапа накрая.
Виж целия пост
# 376
Пилота отново издъхнА и загуби малката преднина, която имаше отборът му. Чак ме хваща яд, а Рибарите са ми далеч от любимци.
Виж целия пост
# 377
Браво на Тошко. Иво се изложи.
Ева и Симона са като шевни машинки, красота. Симона е силна.
Виж целия пост
# 378
И на мен ми харесва Димо. Не бях предубедена към Ралица, но ми е същата като Александра и не ми харесва.
Виж целия пост
# 379
Направо ми е радост за очите тази битка!
Виж целия пост
# 380
Респект за Жиу жицуто.
Виж целия пост
# 381
Майко мила, Тодор пак тръгна!

Лазаринов - за втори път.
Виж целия пост
# 382
Ивайло е дънооо!
Виж целия пост
# 383
Колко пъти ще излизат едни и същи? Много тъпа и еднообразна игра. Можеха да измислят нещо по-интересно.
Виж целия пост
# 384
Имам чувството, че жените се справят по-добре от някои мъже. Изненадаха ме доста. Simple Smile
Виж целия пост
# 385
Ахахаха, пилота как и тегли една на Екатерина. Simple Smile
Виж целия пост
# 386
Еееее, аре беее. Тая 110 кг. талпа със сонда ли са я забили в песъка. :о
Тук мисля вече няма спасение за червените, уф.
Но да видим.
Трето минаване за Тошко.
Виж целия пост
# 387
Можеха Тошко и Милен да си починат, през това време да измъкнат жените малките, чак след това да извадят 110.
Виж целия пост
# 388
Ивайло е представител на професия, която много уважавам и по презумция получи симпатии, обаче е доста зле. Физически не се представя добре, а такъв език не мога да търпя. Тя Катя, че е дразнител, дразнител е, но малко да си сдържат емоциите. Грозно е особено то мъж към жена.
Брех, Жицата да не от "... в затвора попаднал на хора....". Ще взема да го харесам.
Виж целия пост
# 389
Ама тоя я напсува..... тя как се сдържа да не му тегли една, не знам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия