💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 2 /08.09. - 13.09.2020/

  • 76 525
  • 1 217
# 420
Какво уж намериха? Няма ли да спрат ...
Виж целия пост
# 421
ех, този случаен кибрит.
Виж целия пост
# 422
Дам, остава и един оператор с една камера да си намерят Joy
Виж целия пост
# 423
Торба с хамон няма ли да си намерят?
Виж целия пост
# 424
Милен и Тодор трябваше да вадят най-тежките трупи, а не Тодор и Лазаринов.

по-скоро не.
Баланса Тодор/Лазаринов - Милен/жена е по-добър от Тодор/Милен и Лазаринов/жена
Виж целия пост
# 425
Радвам се за рибарите. Ловците много си повярваха, че са непобедими.

Съгласна. Малко и на Ваня да смачкат фасона. Много си повярва. Не съм и фен.
Виж целия пост
# 426
Бетер индийски сериал стана ИВ Joy
Майкооо.... Намерих... *2493 епизода минават *  клечкаааа *още толкова епизоди* кибрит!!!!
Виж целия пост
# 427
Наградиха ги с кибриит! Simple Smile
Виж целия пост
# 428
Чудя се дали да не излезна пред блока, че ей така ми хрумна да обиколя, за да видя дали няма да намеря нещо което търся Grinning

Поне да им го бяха дали на терен, като награда, а не по такъв нагласен начин.
Виж целия пост
# 429
Подхвърлената клечка кибрит... Trollface
А забранено ли им е да говорят за пандемията, защото продукцията се развива сякаш не е снимана последните два месеца?
Виж целия пост
# 430
О, само не и тук да говорят за пандемията.....

Какво се заяждат пак бе
Виж целия пост
# 431
Ваня: "...относно информацията, която имахме на първо лице".

Моляяяяяяяя?
Виж целия пост
# 432
Те живеят в паралелна Вселена... Ооо тоя Пламен бил жив
Виж целия пост
# 433
Ох, майко .. върнал се е.
Виж целия пост
# 434
Добре са, като играят. Извън това ще се изядат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия