Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 31

  • 76 215
  • 746
# 345
Картофи на фурна

Зелен фасул

Пържени тиквички и пържени печени чушки

Печени чушки с доматен сос

Салата

Палачинки
Виж целия пост
# 346
Телешко варено

Руска салата                           Свински шишета на скара
Виж целия пост
# 347
Малко чинийки и от мен



Виж целия пост
# 348
От мен нищо ново...както всяка неделя
Курабийки шарени

Тиква с орехи

Нищо различно не готвя напоследък,затова и не качвам снимки на ястия.За довечера се готви боб с наденичка,който няма да бъде много фотогеничен и ще остане без снимка
.Приятна вечер от мен Grinning
Виж целия пост
# 349
И отново брауни с Орео, мога да го ям всеки ден. 😂
Виж целия пост
# 350
Катми

Свинско със зеле
Виж целия пост
# 351
Vermilion, страхотно брауни! Моля за рецепта. Години не кусвах тези бисквити, но в десерти съм им голям фен.
Dorian,  страхотна гледка са тези чинийки. Преглъщам пред екрана 😍
Виж целия пост
# 352
По тази рецепта го правих.

Виж целия пост
# 353
Идвам да ви почерпя виртуално за рождения ден на малката ми дъщеря. Днес тя навършва 8 години. Тортата е по идея от блога "Ухае на" . Рожденичката помага в направата и украсата на тортата.


Шницели

Хубава вечер и успешна нова седмица!
Виж целия пост
# 354
Fortuna, да е здрава и много щастлива рожденичката!
- пилешки бутчета с прясно зеле
-мармалад от сини сливи
- не до там сладка диня, но все пак е октомври вече
Скрит текст:
Виж целия пост
# 355

Кестени, месце и печени чушки.
Виж целия пост
# 356
Фортуна , да ти е здраво , усмихнато и успешно порасналото малко момиче! Честит празник !



Хубава и успешна нова седмица!
Виж целия пост
# 357
Fortuna, да ти е живо и здраво момичето. Нека е щастливо и безгрижно! 🥰 ❤️


Памук кифлички със сирене и със сладко от сини сливи


Руло от тиквички с чедър, кашкавал, крема сирене, чесън и бекон
Виж целия пост
# 358
Здравейте, дами кулинари!
Fortuna, честит празник!
От мен не е нещо ново, пълнени чушчета  с кайма

Кьопоолу, моето е основно от патладжан, печена червена чушка + зелена и 1 с . л домат, чесън, магданоз, не го смилам , си играя и го кълцам с нож

Новото е тази торта - това е Тирамису но без бишкоти и се нарича - Пандишпанено Тирамису. Убийствено вкусна е.



и отново - Японски чийзкейк но по нова , друга рецепта, стана фантастичен

https://cookwithmarcheva.blogspot.com/2020/01/blog-post_23.html
Виж целия пост
# 359
Вити банички, салата, печено свинско, панирани пиперки.





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия