ТВ спамо чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само - тема 3

  • 21 073
  • 737
# 480
Биляна, благодаря сърдечно за отделеното време и положения труд за този много хубав репортаж.
Виж целия пост
# 481
Юли според мен каза, че Ваня има качества, а не Ивана. Казва "и Ваня". А и преди беше казвал, че е сред фаворитите му.

С това вече съм съгласна. Защото Ивана освен злоба и кифлеене други особени качества не е показала.
Виж целия пост
# 482
Юли според мен каза, че Ваня има качества, а не Ивана. Казва "и Ваня". А и преди беше казвал, че е сред фаворитите му.
Напълно е възможно. Аз затова сложих едно "май" в скоби, защото го сдъвка. Със сигурност оценява качествата на Ваня, щом говори за "титаничен" сблъсък между нея и Роберта (която също смята за силна).

Щом е за нашата компания, Bengun, с удоволствие го направих... дори през телефона. Wink
Виж целия пост
# 483
Ваня има качества, но само във физическата част. Извън нея е доста по-зле от Ивана. Всичките ѝ опити да се прави на интересна, да се налага, да се слага. И всичко ѝ издиша от първия опит, защото е глупава и вероятно бори комплекси. Всъщност Ваня драпа да е Ивана извън физическата част, обаче онова с руската школа няма стигане. За да ги въртиш тези интриги се иска комбинативно мислене.
Виж целия пост
# 484
Ваня има качества, но само във физическата част. Извън нея е доста по-зле от Ивана. Всичките ѝ опити да се прави на интересна, да се налага, да се слага. И всичко ѝ издиша от първия опит, защото е глупава и вероятно бори комплекси. Всъщност Ваня драпа да е Ивана извън физическата част, обаче онова с руската школа няма стигане. За да ги въртиш тези интриги се иска комбинативно мислене.

Аз харесвам Ваня най-вече в състезателната част. Нарочно не пиша физическата, защото нейното постоянно разкрачване не го намирам за особено привлекателно.

Същото се отнася и за Джералдин. Тази седмица се представи добре в игрите, но не разбирам защо задникът ѝ, който не е нещо особено според мен, трябва да е все на показ. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 485
Христина Джурова:
https://nova.bg/accents/view/2020/10/25/303447/%D0%BB%D0%B8%D0%B … 0%B8%D1%87%D0%B5/
Виж целия пост
# 486
Страхотна!
Виж целия пост
# 487
Красива и очарователна, пожелавам ѝ успех оттук нататък и много нови роли.
Виж целия пост
# 488
Благодаря за споделеното от сторито. На мен не ми излиза и се зарадвах, че споделихте.

Четейки между редовете, Юлиян е доста премерен, но.....мисля откроява Борислав и той му е фаворит.
Вайс го харесва, но и се познават май, та..може и коректен да е, но Вайс е силен физически-да.
За Тодор е по-обран. Лично аз между Тодор и Вайс, залагам на Тодор, но пък той е много импулсивен и може да бърка от това в индивидуални игри при напрежение си мисля, при тях психиката ще е най-важна, защото силите май ще са равни, това ми е интересно да видя един двубой между двамата.
Все повече и аз харесвам Борислав, пък да видим. Миналата седмица повече го даваха и се видя от него. Харесва ми за сега най-много той. Ма...с Юлито сме си просто...лъвчета, астрални близнаци, ми...рода сме си))
Виж целия пост
# 489
По въпроса за Сървайвър
Ето тук може да гледате целите сезон 2 (качен на 70% до момента), сезон 3 и сезон 4. Сезон 5 го има на сайта на състезанието. Сезон 1 вероятно няма да бъде качен в този профил, защото няма откъде да се намери за момента
Виж целия пост
# 490
Благодаря за споделеното от сторито. На мен не ми излиза и се зарадвах, че споделихте.

Четейки между редовете, Юлиян е доста премерен, но.....мисля откроява Борислав и той му е фаворит.
Вайс го харесва, но и се познават май, та..може и коректен да е, но Вайс е силен физически-да.
За Тодор е по-обран. Лично аз между Тодор и Вайс, залагам на Тодор, но пък той е много импулсивен и може да бърка от това в индивидуални игри при напрежение си мисля, при тях психиката ще е най-важна, защото силите май ще са равни, това ми е интересно да видя един двубой между двамата.
Все повече и аз харесвам Борислав, пък да видим. Миналата седмица повече го даваха и се видя от него. Харесва ми за сега най-много той. Ма...с Юлито сме си просто...лъвчета, астрални близнаци, ми...рода сме си))
Не мисля, че си права, той ясно е казала кои са му и Боби не присъства. За Вайс е много вероятно иначе да е защото се познават, но той и с Тодор май се познава, а него не го посочва.
Юли каза като фаворити:
Милен, Любо, Вайс, Джералдин и Ваня

Аз на финал очаквам Любо, Вайс и Джери или Ваня.
Боби и Милен са силни и ще се доберат напред, но според мен ще отпаднат преди финала.
Виж целия пост
# 491
Билянка, благодарности за положения труд. Flowers Rose Аз го изгледах вчера, но набързо и сега си възстанових някои неща. Благодаря и за статията за Христина Джурова! Прекрасна е - и като актриса и като жена!


Bengun, много ти благодаря за линка. Миналата година мисля, че на същия този канал беше качен Камбоджа, другите ги нямаше. Затова не съм се сетила пак да проверявам там....
Нещо ми е рарзбъркан Островите на перлите. Първоначално открих само 9 епизода, после като разцъках май ги видях и останалите... Дано има всичко, защото той ми е най-важен Wink
Но колкото-толкова. И това не е малко!
Виж целия пост
# 492
За мен фаворити на Юлиян са Борислав и Любо. Не знам защо вторият му харесва толкова , за мен е малко заспал, ама...явно нещо вижда. Два пъти се е изказал за Борислав между другото уж. Първият път срещу кой би искал да се изправи и го посочва първи, втори е Вайс, трети Любо и Джералдин. И още допълва...

Юли: Борислав е доста силен физически и смятам, че също така доста добре се справя като стратег, така че смятам, че ще видим докъде ще стигне. Много ми е интересно!

За Вайс го харесва, но вайс има само физически данни, няма стратегия, няма мисъл в него никаква май.
Разочарова ме с изказването си за Йоанна. Това чудо, ако беше при него сигурно веднага щеше да заподозре нещо си мисля, но как би постъпил не знам, щеше да е интересно.
Виж целия пост
# 493
Абе тая вечер големи обрати навсякъде... Къде ме засилиха така понеделнишки Rolling Eyes
Виж целия пост
# 494
Да, във "Фермата" ни върнаха 4 отпаднали жени, воглаве с най-противната.
До "Братя" още не съм стигнала, и там ли има обрат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия