Участвала е в няколко телевизионни предавания и то с кастинг уж одобрена-жена търси милионер (как беше това не помня) и др. вероятно. Била е четох някъде и лице на волейболния ни отбор -мъже (талисман или нещо такова) , е как става това...все пак се е явила на нещо си, била е предложена...що мен не ме изберат.
Пак някъде четох за нея, че е каскадьорка и в разни филми участвала, еми това пак си е среда позната за нея.
Няма да се учудя, ако познава доста от снимачния екип. По логически път на нея това и е средата и извън предаването.
Това мен не ме дразни. Има качества, иска да участва, еми такива хора имат право да опитат, дори са най-подходящи за такива игри-подготвени и с качества. Но пък не са в равни условия все пак, ама...това си е формат. То и Тошо, Вайс, може да се каже също, че са снимани, били са пред публика, по-известни са от други в играта на хората.
Не знам дали е побутвана, тук е спорно, защото и сестрите очевадно се бутат за мен. От ден първи. Има обаче нещо, защото много хора писаха, че този сезон ще е жена победителката и това ще е Ваня (ама то другите жени са по-зле да си го кажем право) Мен ме дразнеше миналия сезон с Юлиян как го гледаха да се гърчи буквално и беше принуден такива гаври да изтърпи от нагли жени и как се подиграваха, а мъжете мълчаха угоднически, за да са им удобни и да не ги нарочат. Дори Пламен беше се свил и мишкуваше, точно тогава ми стана противен направо. Че и все не се усещаше да си спаси приятеля, само по едно време, когато Юли след поредната битка с донесения уж амулет ги излъга, че това го защитава се видя как Пламен направо се сгърчи, защото знаеше, че той ще е следващия. Беше му удобно Юли да е бушон и да се крие зад него, а Пламен не беше слаб играч, но...веднъж Юли го посочи и то срещу по-слаб играч да се изправи и Пламен не му издържаха нервите и напрежението сам да играе се видя тогава. Както и да е...тук Ваня не виждам нещо побутано толкова, заслужи си победите , но ...има нещо нечисто за мен. Този тандем наистина и на мен ми идва повече. Тошо правилно се ориентира, че тя е сигурен финалист така в коментара, ама пак не се обърна срещу нея толкова, прави сметки за себе си как да лавира.Но прави впечатление и хората там се ориентират добре. Ако има битка другата седмица рибари-жътвари елимиционна ще видим дали ще дадат на победителя пак такъва защита, защото има още доста битки според мен преди обединението и ако дават на всеки така защита не знам в обединеното племе все защитени ще влезнат))
Ваня влезна с голямо самочувствие, с желание да контролира и ръководи, може би такива насоки е получила не знам. Много се изложи с Боби, много опити и с всички направи да станат коалиция там срещу Тодор (той и се видя най-опасния и гледаше да го разкара от ден първи) Разликата между Ваня и Тодор още в началото беше за мен, че тя мислеше само за себе си и избутване и доказване, но не и за племето. Тодор обратното искаше да запази племето повече хора, да стигнат до обединението повече техни и да оцелеят. При Ваня нямаше тази мисъл, играеше за победа, но не я беше грижа за племето (после имаше основание, ама тя си беше виновна, не се справи с интригите) Видя се обаче, че нейното беше грешен ход. При жътварите пак не е долюбвана логично, чужд елемент е, точно както Тодор знаеше, че ще стане с разпадналото се племе. Стратегически за мен Тодор игра по-правилно, повече се раздаде за другите, повече горя в игрите. Ваня беше все седнала странно, все отделена и нагоре провесена, това един психолог би го определил някак, но..си има нещо...Може и да е добра Ваня, ама чак пък толкова...все пак тя със спорт се занимава, това и е професия, докато другите са любители жените там. И едни близначки бяха също добри, без да са каскадьорки, спортистки активни и професионални. Срещу Ваня не знам коя би победила, не бих се обзаложила дали тя би спечелила.
Мен ми е все тая, преди се много дразнех на Ваня и не знаех защо я харесвате, не ми е в кръвта дето се вика. От няколко епизода се държи нормално, проявява грижа уж за новото си племе, по-сдържана е, не крои интриги, ама...това , ако беше такава в началото щеше да ми е фаворит. Сега...не я броя. Но има нещо гръб си мисля, не е чиста съвсем работата, ще видим.

Билянка, извинявай. Не мисля, че ме разбра какво имах предвид за карането, но както и да е...