Къде в Русе- 12

  • 50 024
  • 750
# 735
Каса  на изипей около сладкарница Босфора има ли?
Мерси
Виж целия пост
# 736
Каса  на изипей около сладкарница Босфора има ли?
Мерси
Това на центъра ли е ?
Офис 1?
Виж целия пост
# 737
Каса  на изипей около сладкарница Босфора има ли?
Мерси
Това на центъра ли е ?
Офис 1?
Или в ЦКБ срещу ДМ.

Откъде мога да си купя целофан? На цветята до Общината отказаха да ми продадат.
Виж целия пост
# 738
Цветята срещу Лета, най крайното до контейнерите за боклук, или в пресечката срещу Бистра и Галина има магазинче за живи цветя, от там съм купувала разни опаковъчни хартии, сигурно и целофан имат.
Виж целия пост
# 739
Цветята срещу Лета, най крайното до контейнерите за боклук, или в пресечката срещу Бистра и Галина има магазинче за живи цветя, от там съм купувала разни опаковъчни хартии, сигурно и целофан имат.
На цветята до НОИ питах на 2 магазинчета, които в момента нямаха клиенти, но се оказа, че имат само мрежи, целофани нямат. После в почивката ще отида пак да питам, където казваш. Благодаря!
Виж целия пост
# 740
Целофан има в Кауфланд
Виж целия пост
# 741
Целофан има в Кауфланд
Ама аз искам лИлав. Stuck Out Tongue Пък и след обедния кошмар, не бих си причинила довечера в 6 часа пак да вляза в магазина. Stuck Out Tongue Winking Eye

Ейй, не щат никъде да ми продадат целофан. Имат, ама казват, че не продават, пазели си го.
Виж целия пост
# 742
Ем арт дали няма да имат?
Виж целия пост
# 743
Пепко?
Виж целия пост
# 744
Здравейте искам да попитам къде сте доволни от почистване на лицето?
Виж целия пост
# 745
Здравейте искам да попитам къде сте доволни от почистване на лицето?

Аз ходя при козметиката в салон Ирен, срещу Пацони в Здравец. Доволна съм, но си и зависи кой с какви очаквания е. Поне моят опит с козметици е такъв.
Виж целия пост
# 746
Искам да не е само чрез някакви уреди ми да си пипне и ръка защото имам понякога някоя бяла пъпка или места на който уредите не почистват добре.
Виж целия пост
# 747
Мен ме е почиствала и ръчно и с уред. Казвам си предварително ако имам претенции. Имах козметичка, която ме чистеше удивително, но вече не желая да ходя там. Съфорумка се беше оплакала преди време, след това и аз "изгорях". Няма да давам подробности, но предпочитам сегашната си девойка по ред причини. Според мен всичко е индивидуално. Един е доволен, друг не. Всеки сам трябва да намери точния си човек, лекар, козметик и пр.
Виж целия пост
# 748
Добра детска градина в Русе!Мнения,моля!
Виж целия пост
# 749
"Добра детска градина" е много субективно понятие. Зависи от учителките, които ще се паднат на групата. Също е важно д ае удобно за водене/вземане на детето. Вижте кои са ДГ покрай вас и ако можете разпитайте за учителките, които ще вземат първа група наесен, т.е. сега водят четвърта група.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия