Подгответе се за красива есен с продуктите на SNB Professional

  • 5 768
  • 284
# 210
През есента и зимата кожата ми има нужда от допълнителна грижа и ползвам по-мазни и хидратиращи кремове. Иска ми се да пробвам мириса на Портокалов цвят, звучи супер.
Виж целия пост
# 211
Нямам специален крем за есенно-зимния период. През този период просто се мажа по-честичко. Най ми допада Предпазващия крем за ръце и тяло SNB Professional с Портокалов цвят.
Виж целия пост
# 212
Когато застудее винаги имам нужда от крем за ръце, предпочитам по-мазните и подхранващите /за напукани ръце/.
https://starnails.bg/bg-bg/category/product/283164195938114505/? … aign=Autumn-CAW72
Този предпазващ крем за ръце и тяло с аромат на портокалов цвят ми допада най-много.
Виж целия пост
# 213
Използвам дълбоко хидратиращи кремове.От предложените аромати най-много ми допада този на портокалов цвят.
Виж целия пост
# 214
За есенно-зимния сезон имам нужда от качествена хидратация за сухата кожа на ръцете ми.От посочените аромати бих предпочела портокалов цвят🤗
Виж целия пост
# 215
Всяка година използвам различни кремове, но все още не съм открила този, който на 100% да покрива моите нужди.
От серията на SNB, бих избрала портокаловия цвят.
Виж целия пост
# 216
Нямам някаква по - специална грижа за този период. Вечер преди лягане задължително слагам хидратиращия крем.
От тази серия на SNB най - много ми допада портокалови цвят.
Виж целия пост
# 217
Ябълка и канела бих изпробвала, все-пак Коледа е на хоризонта Smile
Ръцете са издайниче за възрастта на жената, така че полагам целогодишно грижи за тях.
Виж целия пост
# 218
Да, използвам по-"богати" кремове, с по-интензивна хидратация.
Най-много ми допада Портокалов цвят.
Simple Smile
Виж целия пост
# 219
Използвам дълбоко хидратиращи кремове. Портокалов цвят ми харесва.
Виж целия пост
# 220
Със захлаждането кожата на ръцете ми става ужасно суха и допълнително се уврежда от честото миене и препаратите. Тогава започвам да използвам каквото ми попадне - от различни хидратиращи кремове до кокосово масло, но така и не съм открила продукт, с който да се справя с този проблем.
От серията бих избрала Портокалов цвят.
Виж целия пост
# 221
По принцип есенно-зимния период използвам по-мазни кремове за ръце, защото кожата на ръцете ми се цепи постоянно.
Бих избрала аромат на ябълка и канела, това е ароматът на зимата за мен.
Виж целия пост
# 222
Не използвам специален крем. Мажа с каквото имам в момента.
Виж целия пост
# 223
Използвам хидратиращи кремове. Харесват ми всички аромати но предпочитам ябълка и канела.
Виж целия пост
# 224
Използвам хидратиращи кремове през цялата година. Бих избрала аромата на портокалов цвят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия