💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 4 /21.09. - 27.09.2020/

  • 61 178
  • 1 254
# 390
Да и аз забелязах,че дъвче дъвка
Виж целия пост
# 391
Не е дъвка, има топче на езика. Всички, които имат така си ги предъвкват.
Сестра ѝ прилича на Хари Потър
Виж целия пост
# 392
Цветарката пак плете интриги.
Виж целия пост
# 393
Под мустак.
Разбрах, че по четири дни са на терен.Останлите от седмицата, предполагам в някой хотел.
Явно си е забравила пинсетата.
Виж целия пост
# 394
Сега Тошко да не ревнува от Борислав? Joy

Тошко е в голяма заблуда за Йоанна, как ли се чувства сега, като се гледа?
Виж целия пост
# 395
Тодор за Ваня: "Усетих как го поглежда".

Милен: "Вербуващо".



Колко се заблуждава Тодор за Йоанна! "Тя е чисто момиченце".
Виж целия пост
# 396
Тошко пак нищо не е разбрал. Жестоко се лъже в преценката си за Йоанна, хаха.
Не виждам нещо лошо да прави Ваня.
Виж целия пост
# 397
Много им е взела страха Ваня на комплексираните "мъжкари". Била "агресивна".
Виж целия пост
# 398
Катя никак не е неуравновесена, обаче. Напротив, набарва им слабостите на останалите и просто ги изкарва извън нерви.
Виж целия пост
# 399
Ванчето на лов ли е тръгнала в тоя формат?

Николайчо е доста противно човече, всъщност!
Виж целия пост
# 400
На рибарите трябва да им дават не дневни, а вредни за престоя
Виж целия пост
# 401
Какво ѝ липсва Йоанна на Екатерина, като трябвало във формата да се опознаят. Нито са живели заедно, нито имат някакви близки отношение, според казаното преди.
Виж целия пост
# 402
Груба игра
Виж целия пост
# 403




Не ми харесва това меле.
Виж целия пост
# 404
Груба и недомислена. Нищо чудно че има линейка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия