Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и бъдеще /Тема 39/

  • 36 791
  • 754
# 15
Така ще е нашичкия следващите епизоди, след новото попълнение ...

А и братовчед му ако се появи, както бяха предварителните нагласи, големи ядове го чакат Cold Sweat
П.С. И този часовник само дефекти дава Cupid
Виж целия пост
# 16
Така ще е нашичкия следващите епизоди, след новото попълнение ...

А и братовчед му ако се появи, както бяха предварителните нагласи, големи ядове го чакат Cold Sweat

Хем си казвам “нека му”, за дето 10 епизода мъчи нашето момиче, хем си го обичам и го оневинявам. Искам да са щастливи. Нека малко им се порадваме, преди да се започнат проблемите. Hands Pray
Виж целия пост
# 17
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus

Епизодът е страхотен , ще го гледам още три пъти сигурно Joy на англ , испански, български , просто повече езици не знам хаха иначе и на руски, арабски бих Joy

Серкан не може да повярва , че се разболява Grinning и на роботите се случвало явно Grinning докторката говори нещо за паник атаки

Леле, втора целувка, Еда е много щедра днес Heart Eyes дано и Серкан да поеме инициативата на финала Heart Eyes
Виж целия пост
# 18
Започва да става горещо... явно е от розето Wink Cupid
Виж целия пост
# 19

Виж целия пост
# 20
Между другото и аз така проверявам температурата на деца , много точен метод е , особено за хора/деца , които не искат да ползват термометър Grinning
Виж целия пост
# 21
Тази все ще дойде, когато никой не я е викал! Къш, къш, къш. Angry

Струва ми се, че Айфер всичко е разбрала грешно. Cry Сега и на момичетата разказа за договора, все едно Еда и Серкан не се обичат наистина. Все едно всичко е било, за да се събере Серкан със Селин. Поне така го усетих. Ще видим какво ще каже sevgito с превода. Simple Smile
Виж целия пост
# 22
Аз пиша в старата тема за да я напълня, така ли трябва Simple Smile
Виж целия пост
# 23
Аз пиша в старата тема за да я напълня, така ли трябва Simple Smile
Идвай вече мина 50
Виж целия пост
# 24
Приказка ли му чета...
Виж целия пост
# 25
Според мен ще счупим рейтингометъра с този епизод! Joy Hands Muscle Hands Metal
Виж целия пост
# 26


Колко си хубава.....
Виж целия пост
# 27
Ах, колко са хубавиии.
Тя иска да си тръгва вече
той - още малко остани
тя - добре
той - аз докато заспя ми разкажи какво ще правиш в италия
Виж целия пост
# 28
По емотиконите на Айшето ли се движим, някой да ли е обърнал внимание?
Виж целия пост
# 29
Спомня си навремето - как го изпращат в пансион, той не иска, пита къде е брат му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия