🧿'Şeref Sözü'/”Дума на честта”🧿Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги *тема 30

  • 30 726
  • 735
# 45
"Дума на честта"



"Островна приказка" ... Огън и вода ...



Виж целия пост
# 46
Времето днес не е хубаво   , не е за разходки.

Мерси за изкушението веднага го грабвам .

Софи , не се знае дали ще стане така , трябва сме подготвени  , щото мъжете са мъжествени с мустаци.
Турска му работа. Unamused


 старо фото двамата аркадаши на почивка и се щракнали с фенове

Бирсен уж е достоверна .
МГ ще прави финал на епизод 14 .  По - добре така отколкото да пада рейта.
Виж целия пост
# 47


Nature Boom Феми* според мен турците  ходят повече брадясали
 отколкото само с мустаци и фесове
Blush
Софи , не се знае дали ще стане така , трябва сме подготвени,
 щото мъжете са мъжествени с мустаци.
Турска му работа. Unamused

 старо фото двамата аркадаши на почивка и се щракнали с фенове
тук двамата красавци са неотразими
и тази фенка е ударила джакпота
Kissing Heart
Виж целия пост
# 48

    Богатият собственик на острова - Джихан Адабейли не се появи и днес, но Чънарко ми е под ръка.
    Пускам него за разнообразие!





Виж целия пост
# 49
Здравейте!



Праcчо попитал Мечо Пух: - Пух, искаш ли да бъдем приятели завинаги?
Мечо отвърнал: - Е, може и за повече!!!!..


Виж целия пост
# 50

Hearts







Виж целия пост
# 51


 да добавим и кафенцето към закуската



Фенката удари джакпота с красавците . Папараците щракнали шаманката и се коментира наедрелия бюст , Ча я забременил. Не вярвам на това ,тя и преди е имала такъв бюст. 
Скрит текст:
 Задали и въпроос за новата му визия , казала че и харесва  . И после що е станал такъв зарад тази , като не и дреме за нищо. Или е излъгала да не я разпитват повече.
Ще сме ето така от шока с малкото шаманче .
Виж целия пост
# 52
Здравейте, момичета!



"Не се бойте да дарите сгряващи думи и да правите добри дела ...Колкото повече дърва слагаме в огъня, толкова повече топлина се връща към нас."
Омар Хайям

Топла и уютна неделя!


   

Виж целия пост
# 53
Следобедни изкушения:wink:


Yum
Виж целия пост
# 54
Зад кулисите - видео от промоционалния клип за старта на сезона - Show TV.
Без думи ....




Виж целия пост
# 55

колко са забавни , каква грация , , с коя рокля е Суде ?
 Време е да излезе промото на шоу тв. Засега най ми хареса на фокс

Емии , почерпи се от сладичкото  като видя маминият и забрави Joy
 Имаш ли гифки на Джан като танцьор да метнеш
Виж целия пост
# 56

    Фемиии, какъв Джан, какво сладичко - всичко забравих, гледайки нашия красавец. Страхотен е! Визия, поведение, излъчване - това ме плени за пореден път у Толга. А двете хубавици около него засилват романтичната му същност и чар. Суде е момичето с бялата рокля на точки.
   




Виж целия пост
# 57
Flowers Bouquet ЕМИ* страхотен Толга с мацките
и всичко това е за фен*ките,мъж за две и повече жени..
Суде много ми харесва как стои до него, другата също,
хайде да пускат вече първи епизод!
Kissing Heart
Цитат

Nature Boom ФЕМИ* мерси за сладичкото,малко късен следобед
но..след Толга и мадами, Дуда не може да ме впечатли тази вечер,
съвсем бозава ми се вижда,искам си стария Чачо
 пък шаманката нека си го харесва с визията в момента..
какво да каже..сериозна връзка с Чагатай е това!
Joy



Wine Glass ..за красавците и новия проект на Толга Yum







Виж целия пост
# 58
Flowers Bouquet ЕМИ* страхотен Толга с мацките
и всичко това е за фен*ките,мъж за две и повече жени..
Суде много ми харесва как стои до него, другата също,
хайде да пускат вече първи епизод!
Kissing Heart

    Софи, срам ме е да си кажа колко пъти гледах това видео. Stuck Out Tongue Winking Eye Толга наистина е страхотен - отработена походка на манекен, излъчване, стойка, външен вид (любимата ми комбинация - костюм и маратонки) - изобщо всички при него е изпипано до съвършенство. И Суде, която е в страхотен синхрон с него. Добре са се сработили явно. Хареса ми как стоят един до друг. Другата актриса също е красавица.  Вероятно тя ще играе лошата в любовния триъгълник.
    Радвам се, че успях да сваля видеото, защото след час изчезна отвсякъде.
    Утре очаквам фрагмента на Епидоз 1 и резюмето. Дано не остана излъгана. Някъде четох, че в началото на октомври ще започне сериала. Ще видим!

Виж целия пост
# 59
"Всеки, който си мисли, че падналите листа са мъртви, никога не ги е виждал как танцуват, прегърнати от вятъра."
 Шира Тамир

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия