Висше образование в САЩ

  • 51 787
  • 537
# 420
Може би е добре да не се прибира, че после може да не го пуснат пак в САЩ за следващата учебна година.
Виж целия пост
# 421
Може би е добре да не се прибира, че после може да не го пуснат пак в САЩ за следващата учебна година.

Мисля, че авторът имаше предвид как ще се върне през август в САЩ. Те студентите от САЩ вече се прибраха. Ами и ние сме на тоя хал, ще чакаме как ще се развият нещата.
Виж целия пост
# 422
И нашият син е в кюпа, дори е от най-прецаканите, но е оптимист за разлика от мен. Аз съм много притеснена дали ще могат чуждестранните студенти да продължат да се обучават в конкретния университет.
Виж целия пост
# 423
Синът ми беше с насрочено интервю и взе виза. На мен обаче ми е притеснено.
Виж целия пост
# 424
Може би е добре да не се прибира, че после може да не го пуснат пак в САЩ за следващата учебна година.

Мисля, че авторът имаше предвид как ще се върне през август в САЩ. Те студентите от САЩ вече се прибраха. Ами и ние сме на тоя хал, ще чакаме как ще се развият нещата.

Да, от септември трябва да е 3-ти курс… Той също не е напрегнат, но ситуацията си остава …гадна …
Виж целия пост
# 425
В една от групите зададоха въпрос за вида на билета, с който ще идва чуждестранен български студент. Отговорите бяха - задължително двупосочен. Включи се една дама, която работи в университет и сподели, че ситуацията се променя с часове. Масово нямало да отворят врати за интернац.студенти. Спирали ги още на трансферните летища, а тези, които са тук, си тръгвали по най-бързия начин. Съветът й беше да се държи връзка с отговорника за чуждестранни студенти, за да получават актуална информация.
Виж целия пост
# 426
Леле, съвсем сериозно става вече.
А за бригадите, и за тях ли?
Българската ми адвокатка ми писа преди 3 седмици, че синът й тръгва към Ню Джързи на бригада, в случай на нужда.. не ми е удобно да я питам..
Виж целия пост
# 427
Мое близко дете пристигна на бригада с още двама човека, всичко е било наред, в RI са. Но пък четох за други, които са ги върнали на Франкфурт след проверка на телефоните им.
Виж целия пост
# 428
Значи това с телефоните не са измислици..
Кой ги спира още във Франкфурт или което и да било транзитно летище?
Виж целия пост
# 429
Какво проверяват в телефоните?
Виж целия пост
# 430
И на мен ми стана интересно, какво гледат във Франкфурт. Не проверяват ли само виза и валидност на документите. Вече във САЩ се подлага на въпроси и проверки при нужда.
Виж целия пост
# 431
Какво проверяват в телефоните?

Доколкото четох за пропаганди против сегашния ни президент.
Виж целия пост
# 432
Много се изненадах и аз от всички тези коментари. В случая с Франкфурт са били няколко момичета, част от тях са върнали само след 11 часа престой за проверка.
Виж целия пост
# 433
А кой е оторизиран да прави подобни проверки?
Или по основните летища има служители на посолството в съответната държава?
Виж целия пост
# 434
Някак ми се струва невероятно да са локализирали имиграционни полицаи в Европа, иначе кой друг ще ги проверява.. много странно..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия