Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

  • 55 507
  • 899
# 810
Здравейте, имам ли гинекологично заболяване и какво е? Благодаря.
Не, нямате гинекологично заболяване. Не
Виж целия пост
# 811
Здравейте!
Ще се радвам, ако някой ми отговори.
Ще започна ли работа до края на Септември месец?
Angel _ wing Ще се радвам да ми отговорите.
Виж целия пост
# 812
То май и аз за работата, но вече в повече ми идва….

Ще се подредят ли нещата и ще ме повишат ли в крайна сметка скоро или да си търся по-настъпателно?

Също, ще успеем ли да се разберем с единия колега най-накрая или правилно се дистанцирам? Каква е причината да не можем да се търпим един друг?
Виж целия пост
# 813
Angel _Wing , ,от около 2 месеца поддържам много близки отношения с колега,ще се развият ли нещата или ще си останат на това ниво?


Ако не ви затруднява ще съм ви много признателна за отговор!
Виж целия пост
# 814
Здравейте, отново повтарям - ММ не е гледачка и не тегли карти. Отговаря само на кратки и ясни въпроси, свързани със здраве или наистина важни житейски такива. И предпочита да се задават на лични.
Виж целия пост
# 815
Искам да попитам имам ли някакъв здравословен проблем, напоследък имам много често сърцебиене, или пък нещо друго не е наред, благодаря 🍀
Виж целия пост
# 816
Ще помоля за отговор има ли надежда скоро да излеза от този труден период ? Благодаря!
Виж целия пост
# 817
Привет,
имам ли сериозни проблеми със стомаха, лекарите откриват единствено синдром на раздразненото черво?
Виж целия пост
# 818
Привет,
имам ли сериозни проблеми със стомаха, лекарите откриват единствено синдром на раздразненото черво?
Не задавате конкретен въпрос. Но проблемите Ви са от притеснения / грижа за някого или нещо.

Здравейте!
Ще се радвам, ако някой ми отговори.
Ще започна ли работа до края на Септември месец?
Angel _ wing Ще се радвам да ми отговорите.

Ще започнете “защото трябва”. Няма да Ви хареса и няма да сте доволна. По-добре изчакайте малко.
Виж целия пост
# 819
Дали ще може да погледнете и за мен.Благодаря !
Ще помоля за отговор има ли надежда скоро да излеза от този труден период ? Благодаря!
Виж целия пост
# 820
Дали ще може да погледнете и за мен.Благодаря !
Ще помоля за отговор има ли надежда скоро да излеза от този труден период ? Благодаря!

Винаги има надежда. От Вас зависи изцяло.
Виж целия пост
# 821
Здравейте, от 3 дни съм с много силно главоболие. Ходих на лекар, но конкретна причина не казаха. Как ще се развият нещата. Благодаря ви!
Виж целия пост
# 822
Здравейте, от 3 дни съм с много силно главоболие. Ходих на лекар, но конкретна причина не казаха. Как ще се развият нещата. Благодаря ви!
Главоболието Ви е от някаква тревожност, за нещо, за което постоянно мислите.
Виж целия пост
# 823
Как да излекувам появило се образование на крака?
Виж целия пост
# 824
Здравейте, от 3 дни съм с много силно главоболие. Ходих на лекар, но конкретна причина не казаха. Как ще се развият нещата. Благодаря ви!
Главоболието Ви е от някаква тревожност, за нещо, за което постоянно мислите.
дано да е от мислене, много ме е страх, то е някакво стягане направо ужас нз как да си помогна. Благодаря ви все пак
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия