Звездни компромати - месец Октомври'20

  • 234 258
  • 2 290
# 1 005
Зоуи Кравиц като жената котка.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 006
Като стана въпрос за Маскираният певец, преди две седмици Мики Рурк, който участва в 4 сезон на американското шоу, изненада всички, след като видимо неадекватен свали сам маската си. Горкият Ник, само се чудеше как да замаже конфузната ситуация.
Скрит текст:


Виж целия пост
# 1 007
Дъщерята на Лиана ,станала на 18 год
https://woman.bg/zhulta-shpionka/dushteryata-na-liyana-stana-na- … sestri.69669.html
Виж целия пост
# 1 008
Ъъъ. Ама тя дъщерята изглежда по - дърта от майката.
Виж целия пост
# 1 009
щерката хич не изглежда добре, за разлика от майката. сигурно е потискащо за дребното. изглежда и ниско, и пухкаво.
Виж целия пост
# 1 010
А колко ли е травмирана от неадекватното родителстване на майка си? Лияна безспорно е една от най-добре изглеждащите жени в България, но заради детето си, трябваше доста отдавна да понамали лолитския имидж. За мен тя е с някакъв проблем със самооценката и себеприемането и за сериозна работа с психолог, а като гледам и на дъщеря й ще си отрази.
Виж целия пост
# 1 011
щерката хич не изглежда добре, за разлика от майката. сигурно е потискащо за дребното. изглежда и ниско, и пухкаво.

 Лиана е бивш професионален  спортист, които поддържа форма, и то доста. Ся не коментирам морал и акъл, но откъм тяло е "убиец".
Виж целия пост
# 1 012
щерката хич не изглежда добре, за разлика от майката. сигурно е потискащо за дребното. изглежда и ниско, и пухкаво.

 Лиана е бивш профеисонален спортист, които поддържа форма, и то доста. Ся не коментирам морал и акъл, но откъм тяло е "убиец".

знам, да. страшно тяло и дадености!
Виж целия пост
# 1 013
Род Стюарт, 75г.
Скрит текст:


Виж целия пост
# 1 014
Скрит текст:

щерката хич не изглежда добре, за разлика от майката. сигурно е потискащо за дребното. изглежда и ниско, и пухкаво.
Лияна тренира и изглежда добре, но толкова големи гърди е сложила, стоят много неестествено на тялото й. Скоро я видях е един мол с една много къса блузка, все едно балони беше скрила под нея.
Виж целия пост
# 1 015
Приличат на труженички. Такива излияния са ми too much. Ама явно е нейният начин за показване на "маИчината" и любов.
Виж целия пост
# 1 016
Тези хора наживо не се ли виждат, че си честитят през Инстаграм и Фейсбук?
Виж целия пост
# 1 017
На мен ми харесва Рая Пеева, неприятно изненадана съм, че е гадже на Явор Бахаров.

Алесите са голям смях, обаче направиха пари от още по-шантавите им последователки, които гордо се снимат с китайски топ за 200лв и хаштаг АлесаАрми. От там ги знам аз тези кукумицини. Дизайнери от калилбъра на Мегз, но по-ориентирани, съответно по-усмпешно лансиращи "уникалните" си дрехи.
Виж целия пост
# 1 018
На мен ми харесва Рая Пеева, неприятно изненадана съм, че е гадже на Явор Бахаров.

Алесите са голям смях, обаче направиха пари от още по-шантавите им последователки, които гордо се снимат с китайски топ за 200лв и хаштаг АлесаАрми. От там ги знам аз тези кукумицини. Дизайнери от калилбъра на Мегз, но по-ориентирани, съответно по-усмпешно лансиращи "уникалните" си дрехи.

Да бе, гледам и модния бранд на Алисия и Димка Шаламанова - Alice Evis.
Цените на дрехите са баснословни, а не са нищо особено.
Виж целия пост
# 1 019
На мен ми харесва Рая Пеева, неприятно изненадана съм, че е гадже на Явор Бахаров.

Алесите са голям смях, обаче направиха пари от още по-шантавите им последователки, които гордо се снимат с китайски топ за 200лв и хаштаг АлесаАрми. От там ги знам аз тези кукумицини. Дизайнери от калилбъра на Мегз, но по-ориентирани, съответно по-усмпешно лансиращи "уникалните" си дрехи.

Да бе, гледам и модния бранд на Алисия и Димка Шаламанова - Alice Evis.
Цените на дрехите са баснословни, а не са нищо особено.
За мен са перачница на пари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия