Звездни компромати - месец Октомври'20

  • 234 258
  • 2 290
# 1 305
Да, да, знам, че е с Банева. Те нямаха ли дете?
Което не пречи да са се заиграли с Радева- та.Simple Smile
Е, това вече ще е върха Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 306
Дайте да има поне една клюка в темата.
Виж целия пост
# 1 307
Слуховете са, че тя го е изоставила и се е изнесла.
Виж целия пост
# 1 308
Побързали са да отрекат пред обслужващата ги медия - https://www.24chasa.bg/mnenia/article/9126967
Щели да заведат дело за клевета, Жоро Игнатов им бил адвокат.
Виж целия пост
# 1 309
Неаристократично е да се завежда дело и да се разкарвате из съдилищата! Плевнелиев просто трябваше да отмине с мълчание...
Виж целия пост
# 1 310
Скалата като малко камъче: Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 311
Много е глупавка завалийката Плевнелиева. В сравнение с госпожа първа съпруга е на светлинни години.
Виж целия пост
# 1 312
Сигме, съпругите са 3.
Виж целия пост
# 1 313
Тя и без това е номер три.
Виж целия пост
# 1 314
Карлеуша, да внимават непълнолетните 😅. По едно време, преди доста време ми харесваше различният й стил, но сега вече се е превърнала в порно актриса. Пошло, грозно. Какъв пример ще вземат от нея двете й дъщери?? Преди да се разголи чак толкова пак показваше тяло, но това ми е в повече. Нашите са по - облечени 🤣
Скрит текст:








Виж целия пост
# 1 315
Бретончето на М. Маринова е ужасно.
Златка Райкова и Яна на Петко се бяха появили с подобни. Ако пак се върне модата им, плюс високо вдигнатите опашки, ще се почувствам отново на 14 Joy.
Тогава се носехме така плюс ужасни два кичура, пуснати от двете страни на лицето.
Тъкмо Лияна ще е отново с модерна прическа.
Виж целия пост
# 1 316
Аз Калеуша само така я знам, голям киборг. Искам да и видя снимки без грим и филтри и преди корекциите.
А съпруга ѝ е много симпатичен на снимки поне. То и там имаше някаква драма с изтекли чатове с някакъв негов колега май,  та не знам още ли ѝ е съпруг. По едно време я следях в интаграм, ама ми дойде в повече. Joy
Виж целия пост
# 1 317
А да, вярно че Деса е номер три. Но и едно доколкото знам и номер едно е била умна жена.
Виж целия пост
# 1 318
Уф, то и голямата клюка. Представих си нещо по-интересно.
Защо да си играят да съдят? Deaf e права, по-аристократично е наистина да отминат с мълчание. И може би едно появяване на двамата като двойка на някое събитие.
А Скалата е бил много сладко момченце 🤩
Виж целия пост
# 1 319
Какъв аристократизъм търсите точно в Банова? Чехльо Мрънков няма да ги пипаме, защото няма за какво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия