Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 69 226
  • 2 301
# 1 860
Елиф, кво се фукаш сега? Копчето закопчала .... аз пък си взех дънки с номер по - голям Stuck Out Tongue Winking Eye
Ееей, Сирос, тъй става кат се шопингува с акъл. А моя - все някъде по пътищата и кат ми потрябва никакъв го няма 😉

Абе, вий сте се разпищолили, бре! Джамове отворили, гълъби си пускат. И принцове ша почнете да подмятате 😂 Да оставите един и за мен! Ша ма ареса тъй вталена 😎 или ще му се наложи Trollface
Виж целия пост
# 1 861
Днес в съседната тема показвах, пускам и тук последно заради какво опустошавах кухнята.
Скрит текст:
Wink
Виж целия пост
# 1 862
Мале, Яна, магЕсница си Heart
Виж целия пост
# 1 863
Яна, ще бягам далеч от теб! Никак не устоявам на такива невероятни десерти Heart Eyes
Майсторица, браво!
Виж целия пост
# 1 864
Яна, засрами се! Леле, разкош!
Елиф, принцове...сакън! Бягам с 200.
Виж целия пост
# 1 865
Ооо, Сиросче, ти се пазиш за островитяните ли 😉? Хм, кат гледам как добре се забавляват момичетата тук, по Коледа очаквам сите разтворили джамове и хвърчат баници, баклави, капами. Кой ще ти отрази креМвирши, пък били и Малдивски? Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 866
Остана ли ядене,да отварям джама? 🤪
Тук съм,чета ви,но много не ми се пише. 😁 Шоколад искам! 😍
Виж целия пост
# 1 867
Мале Яна ти ли си ги правила 😲 Потекоха ми лигите само като ги видях.

Гледам нещо за принцове говорите- на мен не ми пращайте - с тоя коронавирус хич да не ме доближават принцове,вземат да ми довлачат вирус😁
Виж целия пост
# 1 868
Разсипаха я тая държава!
И принцесите вече не щат принцове. 😎
Виж целия пост
# 1 869
Яна, уникално изглеждат тези вкусотии, браво. Направо си майстор- сладкар.
Виж целия пост
# 1 870
Предам се. Много сте писали. Да отварям и аз прозореца?

Яна, магьосница си ти, невероятно.

Утре ще дочитам, спокойна нощ! Heart
Виж целия пост
# 1 871
Благодаря, момичета!
Тая вечер има някакъв проблем с нета, ту се появява, ту прекъсва... Чакаме да ни направят нова инсталация, ама да видим кога ще е това.
Виж целия пост
# 1 872
Добро утро!
Още ли сте по- леглата, момичета?
Аз след 1 час ще будя Бебълс да я оставя на ясла и отивам на двучасовото изследване.
Кафето днес ще го пия късно.
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 1 873
А добро утро! Как беше, сряда дето не се сяда? Не стига целия тагадък дето днес ще бъде, но и архив за унищожаване трябва да подготвям. УжасТ.
Успешен ден на всички! Heart
Виж целия пост
# 1 874
Добро утро! Кой не е пил още кафе...? Simple Smile


Аз го допивам и ще почвам лукчета и чай, че нещо гърлото ме наболява...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия