Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 69 235
  • 2 301
# 525
Даре, студено ти е, щото не ядеш.
Виж целия пост
# 526
Е па одъртявам ами и оглупявам 😁
Щом жилетката е заплюта оплетете ми една рокличка - като ще мръзна поне да съм хубава.
Виж целия пост
# 527
Малиййй...Joy  ся кой шушони ще поиска...?  Ще си признае ил да посочвам..м?
Виж целия пост
# 528
Ооо, Дари, чИ ний плетем само на 1 кука с две кълбета 😀😀😀, как ша плетем рокле, елек за Тета, някоя ша поиска и шушони😀😀?
Виж целия пост
# 529
Верно оглупяваш,рокля от вълнени чорапи!? Ти ще искаш утре и две овце и гега да ти купим.
И хич не се ослушвай,ами кажи за младежа.
Виж целия пост
# 530
Хайде, аз ще нося БурдА-та за кройки. GrinningЧе ни пия, ни шия, ни плета. Ааа, мога да копам - дълбок ред и с права лопата.


Ени, честита ви годишнина. Да си сторите едно братче на Синеочка Heart
Виж целия пост
# 531
Демо..ни съ прай на умряла лисица...де са ми кифтаците? Цял ден жама зее разлестен... Увий ги в листи от Бурдата...нямам време да чакам колет да ми стягаш...аз не съм притенциозна, може и без панделки и джуфки...
Виж целия пост
# 532
Тето, срам не срам - не съм прайла ощ'. Ама имам KFC, да ти завия дветринки парченца, че си седяла цял ден на течение нахалост Sunglasses
Виж целия пост
# 533
Ех Кроте, как няма да стане рокличка,аз така се надявах. Само Тета ще се уреди с елек тцтц не е честно така 😒 А за младежа-излизах два пъти с него. Засега беше очарователен, ама те в началото всички така се държат, та ще видим. Ама ми е интересен засега 😁
Виж целия пост
# 534
Ами айде да ходим на сватба, ама гледай пролет-лято, че зимъска не си е работа 💋
Виж целия пост
# 535
Еййй, вятърът на любовта повя и в тая тема 😁 Дриймчето повлече крак, Дари след нея, покрай тях и нас леко да ни духне 😂😂😂 да си го изкараме на недовършените 😉
Виж целия пост
# 536
Ретроградния Меркурий май в момента е в мойта Венера. Не съм сигурна дали се изразих правилно, но знам,че смисъла го разбрахте.
Виж целия пост
# 537
А мойта Венера е постоянно нападната от презк*рий, мисля, че ме разбрахте.
Виж целия пост
# 538
JustMamma, да идвам с бутилка вино за наместване на чакрите Hug
Кротик, па мЪ забравихте в сметки за йедене и пиини, нищо...от мен да мине ще се самопоканя Joy
Ени, честита годишнина, нивгаш да не ти се налага да размяташ тиганя!
Душата ми иска да пътува, а не е момента.. .
Виж целия пост
# 539
Веднъж замълчах и решихте, че спя Wink
Не спя, няма такива луксове при мен Wink
Ама виж за пийване не отказвам, днес бях на път да си сипя още в 18ч..всички вкъщи, главата ми е камбана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия