НОЕМВРИйчета 2❤2❤ - Тема 7

  • 51 605
  • 745
# 345
Здравейте!
Може ли някой да ми опише чувството да имаш контракции? Все още нямам или поне не съм разбрала,че имам контракции. Пия магнерот 3х1 + нош па 3х1. Предполагам,че заради магнерота нямам контракции. 35гс съм
Коремът се стяга и се опъва, аз усещах и болка под пъпа. Стяга се и се отпуска, като втвърдяване се получава. Смятам че ще разбереш, дори и в началото да се чудиш какво става, после разбираш, че са контракции.
Виж целия пост
# 346
Десинка, описали са чувството на стягане по-нагоре, все едно корема ти става на камък. Но аз доста голяма част от контракциите явно не ги усещам, защото последния път като бях на тонове апарата засичаше контракции, които ама грам не усещах. Не знам как е възможно това ,но е факт при мен. Така, че като ходиш на токове и прегледи може да питаш дали засичат контракции.Може да нямаш , но е малко вероятно в тези седмици.
Виж целия пост
# 347
Охх, момичета, да си призная понякога много ми се пуши. Аз бях на ел. цигара преди да забременея. Естествено, когато забременях, ги спрях. Даже до 6ти мес не се и сещах за цигара,обаче понякога наистина полудявам, рядко, но качествено. Признавам си, че съм си дърпала, колкото да ми мине мерака и наистина после забравям. Явно всичко е на психическа основа, най-вече ми се допушва, когато съм нервна.Точно в тези моменти съм си позволявала. И сега това безсъние ме изнервя и като знам преди, че си сипвах винце и си пуших на терасата, за да се приспя и ми домъчнява 😬🙄
Виж целия пост
# 348
Аз спрях цигарите януари месец по собствена инициатива, не планирах бременността, за да е било заради нея, а така ми се пуши последните дни 🤪🧐
Още малко, няма да кърмя / така се налага/ та, ако ми се пуши още тогава ще си припалвам по 2-3 цигари на ден, аз толкова пушех.
Иначе момичета, имам въпрос - какво стягащо бельо да си купя за след раждането, колан, бикини? Нужно ли е ?
Исках да раждам секцио без мед.причина, но за моя изненада се намери аг, който с тона си и спокойствието, което ми дава да ме убеди да е естествено ражденето / ако всичко е както трябва, разбира се/
Та, сега от другата седмица ще чакам, имам вече сериозни подготвителни контракции. Искам да изчакам ноември ☺💜
Виж целия пост
# 349
И на мен така ми се пуши,че ми иде да дръпна на някой цигарата от устата и да му я изпуша 🤫 и вино ми се пие,червено и уиски също 😂 и секс ми се прави.... въобще все хубави работи. Не остана...
За стягане,аз си взех нормално стягащо бельо,защото колан не ми беше удобен първия път. Взех си 3 размера и ще почна от най-големия към най-малкия.
Виж целия пост
# 350
На мен от няколко месеца не ми се пуши. Може би от 7 ми някъде, но си пия понякога.

Не Нам дали ми падна парче от тапата или в следствие на студа и вчерашния вагинален преглед нещо съм настинала, че такова нещо и преди съм имала. Като медуза Simple Smile но нямаше розово в него, по-скоро като суров и много сгъстен белтък
Виж целия пост
# 351
Цигари ли?!? Пушене ли?!? Мнееее, хииич не ми се пуши-само дето не мога да мигна без да си се представя как пуша по 2-3 наведнъж, да не говорим, че като спя почти усещам и миризмата им... Пуша от 100г,не пуша чак по кутия, но съм активен пушач, обичам да пуша и никога, ама никога не ми е минавало през акъла да ги спирам. С предишните бременности и кърмения (както и сега) ги спирам без проблем, но спре ли кърмата нареждам пред себе си кутия с цигари, кола и шише уиски и ако съм честна-чакам си го тоз момент!
Виж целия пост
# 352
Ей Герта,
цигара,кола,уиски.....звучи ми като парти. И аз ще си спретна такова 🤣🤣 Даже компания не ми трябва,ще сме си достатъчни 🤪
Виж целия пост
# 353
Ако някой не е решил все още
https://www.obekti.bg/chovek/krasivite-i-redki-imena-za-momicheta
Виж целия пост
# 354
Ей Герта,
цигара,кола,уиски.....звучи ми като парти. И аз ще си спретна такова 🤣🤣 Даже компания не ми трябва,ще сме си достатъчни 🤪
Каква компания? Мир, тишина, приглушено осветление, като фон се чува тихичко Бийтълс и нещата подредени пред мен.Идилия...
Виж целия пост
# 355
Аз ще се пробвам и след периода на кърмене да не барам цигари, обаче уийски, кола и бадеми....ммммм и после нещо така с партньора... Simple Smile
От сега ми е дерт как ще слабея без цигари. Щото аз май ще ударя 30 кила отгоре и преди цигарите знам, че ми убиваха апетита, ама сега не искам да пропушвам пак.
Виж целия пост
# 356
Днес е бил ден за прегледи, явно Simple Smile И аз така- бях на тонове, а те са супер. Бебокът е 2550+/- в 34гс 4дни. Започнал е да се
,, смъква,,,явно. Разликата е осезаема и смея да кажа, че е неприятна- главата му е ниско и ми притиска страшно много мехура. Контракциите също са много по-осезаеми и доста притискат тазовото дъно...Не,че са болезнени, но определено са много неприятни. Дано издържим още малко-поне още 10тина дни се моля... Другата неделя завършвам 36та и влизам в 37ма-после вече няма и да го мисля.

Да се отчета и аз от прегледа 😂. 35+5г.с бебка е 2,700кг, първите тонове са супер, плацента, води и шийка (3см) са си ок. Няма предпоставки за секцио, чакаме си датата на термина(8.11) за сега поне. Стискайте кълките и нека всичко мине леко и безпроблемно за всички 😘
Виж целия пост
# 357
AlisV, браво, на читав док си попаднала.

Цигари не  мога да дишам от както съм бременна. Дразни ме димът и от улицата да идва и да ми влезе малко през прозореца. А иначе преди бременността си павках умерено. Вижте, за червеното вино едвам дочаквам Grinning

Дух, малко късче тапичка ти е паднало сигурно. Няма грижи.
Виж целия пост
# 358
Дух и аз преди няколко дни имах по бельото такова медузесто прозрачно.  Сега си е само обилно течение. Вчера ми гледаха шийката с колпоскоп и си имаше доста слуз вътре Flushed

Девойки аз цяла нощ не можах да спя от болки. Накрая станах и си се превивах в хола. Чак вече бях почнала да се чудя контракции ли са. Коремът  по принцип посред нощ е като камък, а сега и с тези болки. А и бебка не спря да рита и още повече ме болеше. С няколко еспумизана и но-шпа-та ми се пооправи, но сега пак си ме наболява. Та сега съм като цапната с мокър парцал. Бременността съвсем ми прецака чревната флора и колита много ме мъчи.
Вашите бебчета са доста по-големи от нашето, чак се чудя да се притеснявам ли. В 35+3 - 2.4кг, а уж вървеше по-голямо преди. Док ме пита дали таткото е слаб, защото можело да е генетична предразположеност.
Виж целия пост
# 359
При мен тази нощ след ходене до тоалетна по хартията имаше буквално две малки капки ярка кръв. Все още не съм притеснена. Толкова малко беше, че не вярвам да е от тапата.
Усещам бебето, нямам болки, така че ще се постарая да не се филмирам.
Вчера доста се поуморих Frowning, а днес съм решила да го давам по-петъчно Grinning
Преди година бях попаднала на нещо, за което се сетих днес. Прикачам ви го, за да ви разведря малко:
Скрит текст:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия