Лидл 144 - Октомврийски новости

  • 159 605
  • 3 596
# 2 790
При нас на няколко места из магазина има обозначения за дистанция от 1,5 метра- като специално обърнах внимание, че едно от тях беше точно над сектора с пижамите преди няколко дни...Вътрешно ме напуши на смях, защото си представих как точно при подобен тип артикули се "спазва" дистанция...като знам какво е било друг път...Друг подобен символ за дистанция имаше при чипсовете- където обикновено няма тълпи.
И аз мисля, че ще заредят по-късно от ликьора.
Виж целия пост
# 2 791
Предните пъти висеше бая време ликьора, какво става тази година не знам....
Виж целия пост
# 2 792
В Младост 3 има ликьор.
Виж целия пост
# 2 793
Ще докарат, и аз не съм забелязала да има голям интерес към него.
Виж целия пост
# 2 794
Е сега вече ще има, с толкоз хвалби в темата. Simple Smile Явно няма да сваря аз долнища по обяд, ама нищо, ще си купя от Пепко, че и по-евтини са там. :*
Виж целия пост
# 2 795
Не съм удивена от ликьора аз. С повечко уиски се пие.
Виж целия пост
# 2 796
Трябва ми бидон, видяхте ли сутринта в някой магазин. Не си представям къде могат да ги сложат в магазина?!
Виж целия пост
# 2 797
Представям си ги: срещу касите, в средната зона на магазина или някъде около/веднага след входа....При нас отскоро има и голям стелаж със сладки неща до входа- на Киндер е май...
Виж целия пост
# 2 798
Аз също съм доволна от сауната за лице. С билки и/или етерични масла може да се използва и за здравословни цели, не само козметични.
Виж целия пост
# 2 799
Долнищата в брошурата ми хванаха окото, ама как да дам 19 лева за анцуг, като за 20 например взех с намаление (от НМ) ленен панталон (смес е, 50 % лен), по-добре излиза да си намеря подобни неща, пък ако се наложи да се стои хоум , все стават за носене и вкъщи 🙃
Е сега вече ще има, с толкоз хвалби в темата. Simple Smile Явно няма да сваря аз долнища по обяд, ама нищо, ще си купя от Пепко, че и по-евтини са там. :*
Виж целия пост
# 2 800
Феникс, долнищата са софт-тач, доста мекички и топлички са. Wink
Виж целия пост
# 2 801
Може, ама само като сравнение на цени, че това сега получих го дадох. Иначе съм намирала и други за зимно време ставащи неща на прилични цени. Ако го пуснат това долнище в Лидл на половин цена- да, ама 20 лв са му множко, сравнимо с алтернативи, имах предвид. Както се казва “който търси- намира” 😆
Виж целия пост
# 2 802
Имам черна долница от миналата година,много е мекичка и удобна.Аз навън по анцуг не излизам ,за вкъщи е идеална обаче.
Имам и от Пепко една,но няма никакъв ластик и ми пада постоянно,беше 15 лв,но лидълката е по-добра .
Виж целия пост
# 2 803
Много са хубави и мекички лидълските анцузи, ММ ме обзаведе в ранни зори. Чакал е на опашка да отвори магазина, после тълпата също е била за анцузи, въобще пълно изживяване. Панталоните са дългички и обещават да не се свият в сушилня, а дано.
Виж целия пост
# 2 804
Нямам търпение да изчистя и наглася вкъщи и да ходя да пазарувам в Л.
Някоя от вас имали тавата с регулируема дължина? Какво представлява всъщност? Никога не съм виждала, а усещам , че докато стигна ще е свършила Sad
Имам регулируема тава,но на дупки. Купувана е от Лидл, намалена 30%. Много я използвам. Пека както картофки,  меса, така и сладки. Винаги с хартия за печене. За мен е много сполучлива покупка. Не вярвам да има огромен интерес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия