Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 20

  • 57 109
  • 739
# 195
"Пръсках, лъсках, мих и ви защитих! Идвайте деца, чака ви игра!"
Песничката много ме кефи, по скоро мелодийката и гласа, едни такива нежнички. Жалко, че е картичка. Много е приятна.
"Пръсках, лъсках, ЧИСТИХ, мих" Wink
Има и една песничка "Диклак макс гел... той много ми помага, с него всички сме добре" , хаха
Виж целия пост
# 196
Анди, мен мелодийката ме кефи. То чистенето и търкането е ясно и без песен, ама с песен е по приятно. Grinning

Пп Diziler, пропуснала съм думичка, но не е фатално, разбра се за какво иде реч. Grinning
Виж целия пост
# 197
Е да, но мелодията се накъсва така, трябва да е 7 срички... пръс-ках-лъс-ках-чис-тих-мих... хахаха. Албена Вулева ли ти е на аватара?

Между другото най-отвратителната реклама (по-скоро промо) е авторекламата на "Доктор Пъпкотрепач" по ТЛС. То са кисти, то са пъпки, то е описание колко са течни и миризливи, как миришели на нещо средно между пот и мръсни крака. И това нещо върви през 10 минути... Ако гледаш предаване по ТЛС, на всеки 10 мин. прекъсват за реклами и тази гадория ВИНАГИ я дават
Виж целия пост
# 198
Не. На аватара съм аз, с филтри. Joy
Виж целия пост
# 199
А, окей. Заприлича ми на:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 200
Мен точно тази песничка и цялата реклама ме ужасяват. Цял ден търкане, лъскане и миене!
Мен ме ужасява този манталитет - да се хвалиш точно с тези дейности. Необходимо зло е, съгласна съм, но чак да пееш. Да не говорим, че лъскането на банята не зная с какво защитава
Виж целия пост
# 201
"Пръсках, лъсках, мих и ви защитих! Идвайте деца, чака ви игра!"
Песничката много ме кефи, по скоро мелодийката и гласа, едни такива нежнички. Жалко, че е картичка. Много е приятна.
"Пръсках, лъсках, ЧИСТИХ, мих" Wink
Има и една песничка "Диклак макс гел... той много ми помага, с него всички сме добре" , хаха
Аз в началото си мислех, че е реклама на Икея, тъй като телевизорът често е силно намален, ако е пуснат, а мебелите, които пръскат, лъскат, чистят и мият, са от Икея - бебешкото столче за хранене, детските столчета и пр.
Виж целия пост
# 202
Като каза Икеа, се сетих един виц.
Мерцедес поръчвали от Икеа и им били клиенти, но така се случило, че Икеа им се наложило да поръчат от Мерцедес микробуси и.. получили поръчката с указание как да сглобят. Joy
Виж целия пост
# 203
Това със сглобяването е голям тормоз. Никой не е длъжен да разбира от това. Скоро си поръчах кухненски шкаф, имаше 16 вида бормички...

Поне спряха гадните коледни реклами
Виж целия пост
# 204
Не сте гледали внимателно филма за икеа по НГ - идеята на фирмата е била "мебели в кутия" за по-лесно транспортиране, а не "на потребителя да му е лесно". Защо си купувате неща, които не можете да сглобите?
Виж целия пост
# 205
А как иначе? Навсякъде ги продават във вид на дъски, разглобени. В моя случай дори не ставаше въпрос за Икеа. Както и да е, с чужда помощ, се справихме. Но не е окей това. Не всеки разбира. Все едно да си купуваш кола и да ти я продадат на части. Примерът с Мерцедес беше точно на място
Виж целия пост
# 206
А как ще качиш сглобена спалня на 5 етаж и през вратата?

Може да опаковат в един кашон и по един майстор Joy
Виж целия пост
# 207
Напротив, за икеа всичко е точно, защото те следват това, което са заявили - продават ти мебели в кутия. Който не умее да сглобява, да не се захваща. И не, не е все едно да ти продадат кола на части, защото никой до момента не ти е казал "ей, колата е на части  - оправяй се". Мерцедес никога не са казвали "кола в кутия".
Виж целия пост
# 208
Икея е като лего.

В амазон един беше писал отзив че легото му дошло счупено Joy..демук несглобено Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 209
А как иначе? Навсякъде ги продават във вид на дъски, разглобени. В моя случай дори не ставаше въпрос за Икеа. Както и да е, с чужда помощ, се справихме. Но не е окей това. Не всеки разбира. Все едно да си купуваш кола и да ти я продадат на части. Примерът с Мерцедес беше точно на място

Повечето фирми, включително и Икея, предлагат опция и за монтаж. Естествено, не е без пари, ама ако искаш:
https://www.ikea.bg/customer-support/siteservices/assembly/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия