Обличате ли децата с по-големи дрешки?

  • 3 185
  • 71
# 60
Ня, ти сериозно ли?? Shocked Rolling Eyes #Crazy
Виж целия пост
# 61
Ня, ти сериозно ли?? Shocked Rolling Eyes #Crazy

Да, напълно сериозно.
Ти за кое се учудваш - за обувките или за дрехите?
Виж целия пост
# 62
дрехи в3имам обикновено един ра3мер по големи....той носи сега 80, повечето са 80 или 86 номер....3а обувките е друг вьпрос...тук се мерят крачетата на детето в мага3ина и консултантката ти ка3ва кой номер от сьответния модел обувки да купиш...не навсякьде я има та3и услуга де, но в повечето мага3ини можеш да се консултираш.....
Виж целия пост
# 63
определено винаги са по- големи, не оби4ам аз самата да са ми стегнати или прекалено то4ни дрехите, особено от плат. а и растат като гъби за едно лято с два номера са ни сандалите напред , за ръст  от зимата до под коляното, не можем да смогнем.
Виж целия пост
# 64
Не.  Naughty  Не харесвам дрехи, които не са по мярка и висят, както и навити крачоли и ръкави.Крайно е неудобно за детето да се спъва в навити крачоли или да му пречат на ръцете. Имаме по-големи дрешки подарени, които ще носи като и станат.Купувам такива, които и стават, износва си ги и пак се купуват. Единствено яке може да е по-голямо. А за по-големи обувки няма да коментирам. Stop
Виж целия пост
# 65
Ами аэ никак не обичам да купуваме по-голями дрехи!Даже се драэня!Винаги съм купувала на бебчо точно по мярка Simple Smile
Виж целия пост
# 66
понякога,но по принцип гледам да им стават  bouquet
Виж целия пост
# 67
Почти не. Щерката е много слаба и ако ходи с навъртени крачоли и ръкави... ooooh! Може ли някой да си я представи?!  Rolling Eyes
И на сина не слагам нищо, което да не му е по мярка  Naughty
Виж целия пост
# 68
Днес сутринта установих, че съм купила 4 чифта панталони за училище, които са му големи на моя  Crazy Пратих го днес с единия, но милият се бил спънал в крачола, като тичал  Laughing Явно ще купувам нови. Иначе блузите с къс ръкав ги купуваме по-големички  Whistling
За малката взимам нейната мярка или един размер по-голямо. Например сега е на 1 година и 4 месеца и купувам вече размер за "1г и 6м - 2 годинки" (тук размерите са според възрастта, нямам представа в сантиметри как вървят  Embarassed )
Виж целия пост
# 69
Не, защото сина ми толкова се цапа, че скапвам дрехите от пране.
Виж целия пост
# 70
По-често купувам малко по-големи дрехи  Wink
Peace
Виж целия пост
# 71
къси ръкави и къси крачоли и поли са повечето с една две години по голями  Mr. Green въобще не им личи  Peace - и при нас размерите са според възрастта Peace
за дългите ръкави и панталони гледам горе-долу по мярка, но по глеми с един размер са винаги  Wink дъщеря ми е по висока от връстниците си, а и ми е по смешно панталон с крачоли над глезена от колкото подгънати например  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия