Фермата сезон 6 Тема 5 / 05.10 - 11.10 /

  • 64 759
  • 1 692
# 165
Даяна си е ок без грим.
На една възраст са.
Виж целия пост
# 166
Дана ми напомня на Дара ( певица) по нещо в погледа.
С Даяна са на една възраст , а артистката бая по голяма изглежда.
Виж целия пост
# 167
Джабуланито прочетох статия за него че е правено от групичка младежи които никога не са се занимавали с музика,(само поли имала малко хабер тогава) и е пародийно парче (осмива чалгата.)  бюджета му бил 7 лв за два вувузела .
Погледнато така , се преглъща иначе и аз бях втрещена първия път.
Дана мис скрит текст Sweat Smile . Поне е добра с фотошопа
Виж целия пост
# 168
Даяна е симпатична, но и на мен по-голяма от Дана ми се струва. А Антония.....забелязали ли сте как се сбръчква около очите при леко засмиване и тн. Направо плашещо? Тя на колко е?
Виж целия пост
# 169
Даяна е симпатична, но и на мен по-голяма от Дана ми се струва. А Антония.....забелязали ли сте как се сбръчква около очите при леко засмиване и тн. Направо плашещо? Тя на колко е?
ми те всички бавноразвиващи се младеят JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 170
Ванчето според мен не е завъртяла мъж заради професията си. Колко стюардеси се оплакват, че не могат да създадат семейство. Ако работи това дълго време и яхтата пътува често, е обяснимо. И да не е често, е достатъчно да е надалеч. Зълвата само 2 години работеше на круизни кораби и се е прибрала 3 пъти за по няколко дни за това време. Не мисля, че е без мъж заради нейна черта или характера. Но пък и мен ме дразни това говорене в трето лице, децата правят така докъм 2-3 години, не повече. Абе малко вятър я вее на бял кон, ама ще порасне. Иначе не намирам отрицателни черти у нея, които да отблъскват
Виж целия пост
# 171
Даяна е симпатична, но и на мен по-голяма от Дана ми се струва. А Антония.....забелязали ли сте как се сбръчква около очите при леко засмиване и тн. Направо плашещо? Тя на колко е?
ми те всички бавноразвиващи се младеят JoyJoyJoy
Оф, ни моа...Joy
И аз забелязах на Антония бръчкането.

А въобще виждали ли сме Поли без грим?
Виж целия пост
# 172
Всъщност проблемът на Дана не са грозни черти на лицето. Поведението и гримасите, изражението й - това я прави антипатична.
Виж целия пост
# 173
Тя и Антония Сандова към трийсетака се е засилила, ама не на акъл.
Тука ми се смяхте, че ги наричам "жени на средна възрст",  но не са ли?
Вятър ги вее...точно.
Виж целия пост
# 174
Айде ТонитУ фермер. С винце Калоян. Да има изненадани?
Сега остава Тони да не шашне като фермер.
Виж целия пост
# 175
Ох, тая седмица ще е "Фермер си търси съпруга..."😒
Виж целия пост
# 176
Пиша, трия, пиша, трия
... Абе много дребни душици са се събрали там.
Виж целия пост
# 177
Мда, избраха я само, защото Даяна е предложение на Милена. Глупаци.
Виж целия пост
# 178
Ангел обаче ми става все по интересен като играч. Не се кара с никой, обижда Милена, но пък застава на нейна страна на дуела и я подкрепя, надъхва и съветва. Първа дружка с Жана, ни застава на дуела на страната на Дана.
Не можеш да разбереш що за характер е.Но си играе много добре играта за сега. Май ще излезе най добрият стратег.
Виж целия пост
# 179
Ооох хахаха ,предвкусвам  нов джумбиш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия