Любители на Котки - Тема 150

  • 29 161
  • 742
# 105
Лека нощ и от Феликс!




Исках да я снимам а тя се чудеше телефона какво е - заплаха или да не му обърне внимание.


Тук ми се ядеше торта. И аз празнувах рд тия дни. Но тортата не искаше да влезе в кутията.

Виж целия пост
# 106

Ей така спи Опал , котката на мама
Виж целия пост
# 107
Уф, Зизу, нищо не мога да ти кажа, дано нещата е оправят с лекарства.


Честит рожден ден, Зуки!
Виж целия пост
# 108
Зуки, честита бъди и здрава Simple Smile
Ето ги Добревите и котка вчера:
Виж целия пост
# 109
Интересно мирише...



Първи опит "да докопам мръвка"- неуспешен.

Скрит текст:


Ще се направя на разсеян...



Миг невнимание от тяхна страна и... атакааааа 😅



Няма скука с котка у дома ❤ и те държи винаги в кондиция 😃
Виж целия пост
# 110

Виж целия пост
# 111
ПуФла се счупва от сън, братче.
Ей тъй както спи и изрязах ноктаците, даже и не разбра. Само се премести от стола на дивана и отново заспа като заклана. Joy
Виж целия пост
# 112
Момичета, някъде споменахте за котешка тоалетна с чекмедже, което се издърпва отдолу. Имате ли отзиви - доволни ли сте, от къде се купува?
Виж целия пост
# 113
Огромен магазин максипет открили във Варна. Не бях виждала този бранд, че и баш дето не трябва го сложили ... В редицата на Декатлон.
Виж целия пост
# 114
Още едно смешно:
Виж целия пост
# 115
На нас довечера ни предстои смяна на тоалетната с една от разградимите WeeLitter Coffe. Страшно много хора ме наплашиха, че няма да я хареса и ще започне да прави бели, та сега и това мисля.

weelitter е супер, не знам защо са те наплашили ненужно.
В моето обкръжение е най-масово ползваната тоалетна, поради което дори и не се замислих в избора си.
Виж целия пост
# 116
Една зеленоока Мъри

Виж целия пост
# 117
На нас довечера ни предстои смяна на тоалетната с една от разградимите WeeLitter Coffe. Страшно много хора ме наплашиха, че няма да я хареса и ще започне да прави бели, та сега и това мисля.

weelitter е супер, не знам защо са те наплашили ненужно.
В моето обкръжение е най-масово ползваната тоалетна, поради което дори и не се замислих в избора си.
Определено на котките им харесва повече бентонита. Когато купувах от соевата, все гледаха да отидат в тоалетната с бентонит, макар да нямат постоянен достъп до нея. Но свикват и със соевата. Wink

Момичета, някъде споменахте за котешка тоалетна с чекмедже, което се издърпва отдолу. Имате ли отзиви - доволни ли сте, от къде се купува?
Мисля, че Ноеми купи такава. Беше дала и линк. Ако не се включи, погледни публикациите ѝ или я питай на лични. Имай предвид, че като размер нямаше избор, а определено не е за едра котка. Simple Smile

Тази нощ Киро такъв номер ми спретна! Joy Искаше да види какво има в една торба от Фантастико. Посегнах да я взема, стресна се и хукна с торба, нанизана през врата му. Такъв шум създаде, че се уплаши още повече. Другите около него също се побъркаха от страх. Всички тръгнаха да се крият, а той търчи с торбата като луд. Рижко ми събори 2 орхидеи от цветарника в стремежа си да се качи на секцията отгоре. И всичко това в два посред нощ. Мъжът ми се събуди, а сигурно и съседите. Joy
Виж целия пост
# 118
Танче, просто си представих гледката. Joy Joy Joy
Извинявай, сигурно не ти е било до смях, но така разказано и представяйки си го е много смешно. Joy
Виж целия пост
# 119
И го прави за втори път. Преди 1-2 години пак беше надянал торба на врата си.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия