Изпитани сайтове за парфюми - 33

  • 63 102
  • 746
# 495
Парфюми шоп има ли някакъв код в момента?🍀
Виж целия пост
# 496
Парфюми шоп има ли някакъв код в момента?🍀

october
Виж целия пост
# 497
За елинор има ли някакъв код в момента?
Виж целия пост
# 498
june
Виж целия пост
# 499
Благодаря Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 500
Ако някой попадне на добра оферта на Rochas - Byzance или VC&A - Santal blanc моля да свирне силно насам ❤️.
Byzance е наличен само тук
https://douglas.bg/marki/rochas/byzance
Виж целия пост
# 501
Ако някой попадне на добра оферта на Rochas - Byzance или VC&A - Santal blanc моля да свирне силно насам ❤.
Byzance е наличен само тук
https://douglas.bg/marki/rochas/byzance
Rochas Byzance 90ml 78.99лв
https://dolce.bg/Rochas/rochas-byzance-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%84% … -edp-90-ml-165820
Виж целия пост
# 502
Ако някой попадне на добра оферта на Rochas - Byzance или VC&A - Santal blanc моля да свирне силно насам ❤.
Byzance е наличен само тук
https://douglas.bg/marki/rochas/byzance
Rochas Byzance 90ml 78.99лв
https://dolce.bg/Rochas/rochas-byzance-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%84% … -edp-90-ml-165820
Супер!Значи в pazaruvaj.com не винагипоказват всички наличности!
Виж целия пост
# 503
В Нотино обявяват код 10% на ненамалени продукти. В същото време доставката до Парадайс е вече 2 лв. Проверих си старите поръчки, доставката до Парадайс е безплатна...Големи мизерници, ей...отказах се от поръчка, просто е много дразнещо. Не съм за 2 лв., обаче те пък явно са...
Виж целия пост
# 504
Нотино да вземат да си възстановят мострите.На някой хора ни е по -добре с тях вместо да се набутваме с цели флакони за 100-ци левове на сляпо и да се чудим ще ни хареса ли или не.И след това да се чудим как да се отървем от тях.
Виж целия пост
# 505
Винаги е имало 2 лв. доставка до Нотино Парадайс за поръчки до 50 лв. Над тази сума е безплатна до магазина. Hands V
Виж целия пост
# 506
Винаги е имало 2 лв. доставка до Нотино Парадайс за поръчки до 50 лв. Над тази сума е безплатна до магазина. Hands V
Ахааа, ето това съм пропуснала...охулих ги без вина...тюх, колко съм лоша.
Благодаря, magicjo!
Чуствам се виновна Disappointed
Ще добавя нещо за над 50лв.
Ама много мразя да плащам доставки, значи...
Виж целия пост
# 507
И аз мразя да плащам доставки. А най-много ме дразнят Парфимо, но Нотино ги следват на 1 мм. Рекламират отстъпки, а като си платиш доставка, ти се стопява отстъпката. Тогава каква отстъпка е??
Виж целия пост
# 508
И аз не обичам да плащам доставки. И то по-скъпа доставка, отколкото струва всъщност.
До 3кг пратка със Спиди струва 3,50лв.
Такава цена на доставка не съм видяла по сайтовете.
Виж целия пост
# 509
И аз не обичам да плащам доставки. И то по-скъпа доставка, отколкото струва всъщност.
До 3кг пратка със Спиди струва 3,50лв.
Такава цена на доставка не съм видяла по сайтовете.
Всички сайтове имат преференциални/договорни цени, които са по-ниски. Може да се провери на товарителницата. В повечето случаи си качват 1-2 лв, с което се избива връщането на невзети пратки!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия