Изпитани сайтове за парфюми - 33

  • 63 095
  • 746
# 615
Мисля за първи път да правя поръчка от Notino. За сега имам два продукта в кошницата, единият от които е с безплатна доставка, а другият не е, но накрая ми начислява Отстъпка от куриерската услуга 100 %. Като имам един или повече продукти с безплатна доставка, но и други, които нямат такава, значи ли, че доставката е безплатна? Пише, че доставката е още утре, но на някои продукти пише доставка в петък? Тъй като в последния момент ще поръчвам парфюм за подарък, преди малко изписваше, че доставката ще е утре, а сега вече, че е в петък. Явно ако се поръча по-рано доставят на следващия ден.
Виж целия пост
# 616
Да.
Виж целия пост
# 617
Да, така е. Ако единият продукт е с безплатна доставка, цялата поръчка става с БД.
Виж целия пост
# 618
Виж целия пост
# 619
Ей сега изгорях 😀
Виж целия пост
# 620
Каква е процедурат за изпращане на куриер да закупи продукти от козметичен магазин?
Благодаря предварително. Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 621
Каква е процедурат за изпращане на куриер да закупи продукти от козметичен магазин?
Благодаря предварително. Flowers Hibiscus
Обаждате се в магазина да Ви подготвят нещата и да кажат сумата за плащане към тях. След това звъните на избрания куриер и по телефона, за да подготвят товарителница. Ще кажат и каква сума ще заплатите за тяхната услуга. Трябва да знаете адреса на магазина, посочвате лице за контакт и телефонен номер. Лесно е! Simple Smile
Виж целия пост
# 622
Каква е процедурат за изпращане на куриер да закупи продукти от козметичен магазин?
Благодаря предварително. Flowers Hibiscus
Обаждате се в магазина да Ви подготвят нещата и да кажат сумата за плащане към тях. След това звъните на избрания куриер и по телефона, за да подготвят товарителница. Ще кажат и каква сума ще заплатите за тяхната услуга. Трябва да знаете адреса на магазина, посочвате лице за контакт и телефонен номер. Лесно е! Simple Smile
Благодаря,  аз искам да изпратя до магазина на Нотино в Парадайс да ми вземат поръчката. Нямам телефон и лице за контакт обаче.
Виж целия пост
# 623
На продуктите, които поръчах от Нотино, пишеше доставка в петък, а вече като направих поръчката ми пише "От 3 до 5 работни дни ще доставим поръчката на указания адрес." Кога ли трябва да дойдат, единия парфюм го бързам, та ако пристигне след 3 или 5 дена...
Виж целия пост
# 624
На продуктите, които поръчах от Нотино, пишеше доставка в петък, а вече като направих поръчката ми пише "От 3 до 5 работни дни ще доставим поръчката на указания адрес." Кога ли трябва да дойдат, единия парфюм го бързам, та ако пристигне след 3 или 5 дена...

Да не те отчайвам, но не вярвам да ти пристигнат нещата в петък. Стара Загора?
Нотино явно имат по-голям асортимент на склад в България заради магазина в София. Може би затова поръчките се изпълняват по-бързо за страната в последно време. Но, ако някой от артикулите липсва ще изчакат пристигането от Чехия за да изпълнят поръчката.
Виж целия пост
# 625
От днес до петък е малко вероятно да пристигнат, макар че е имало случай на скоростно пристигане. По-скоро събота или понеделник.
Виж целия пост
# 626
Поръчах от Нотино в понеделник към 22 ч. и днес имах съобщение, че пратката ми е в магазина им. Просто избрах тази опция, защото така или иначе имам работа във въпросния мол. Това е буквално от понеделник за сряда, не виждам проблем от днес поръчка да пристигне в петък.
Виж целия пост
# 627
И аз направих поръчка от Нотино в понеделник вечерта, днес си я взех.Smile
Виж целия пост
# 628
Аз поръчах в събота от Нотино и понеделник беше при мен.
Виж целия пост
# 629
В момента поръчката ми е със статус "Готова за изпращане", т.е. може би има някаква надежда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия